Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2004-10-27 01:07:26

KatA
U¿ytkownik

Wariacje na temat

A moze by tak wzorem innych portali poswieconych Jane zamieszczac opowiadania (opowiadanka) bazujace na jej powiesciach? Ewentualnie pokusic sie o tlumaczenie z angielskiego co ciekawszych seqeli publikowanych na innych forach (oczywiscie za zgoda autorow)?

Offline

 

#2 2004-10-27 08:34:45

dorotka
U¿ytkownik

Re: Wariacje na temat

Pomysł taki został już przedstawiony , konkretnie przez moją skromną osobę big_smile Ja sama wolę nie straszyć innych moją radosną twórczością, ale chetnie podejmę się tłumaczenia . Ale dopiero za jakieś dwa tygodnie, bo teraz mam za dużo na głowie


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#3 2004-10-27 08:49:06

Kazik
(Admin)

Re: Wariacje na temat

Bardzo chętnie utworzę dział z "fan fiction". Sam na razie nie mam żadnych takich materiałów, ale jak coś nadeślecie to zamieszczę.


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#4 2004-10-27 11:42:42

Loana
U¿ytkownik

Re: Wariacje na temat

A może tak jeszcze galerię fanartów??? Jakiś czas temu dostałam liścik od fanki P&P ze ślicznym portretem postaci z filmu. Myślę, że więcej dziewczyn rysuje i na pewno warto byłoby obejrzeć takie rysunki.
Co Wy na to?
Pozdrawiam!


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#5 2004-10-27 11:52:07

Kazik
(Admin)

Re: Wariacje na temat

Popieram. Przysyłajcie. "Niech galeria rośnie w siłę a fani żyją radośni" wink


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#6 2004-10-29 17:12:35

dorotka
U¿ytkownik

Re: Wariacje na temat

Proponuję, żeby zainteresowani fan fiction rozejrzeli się za jakimiś fajnymi sequelami, które warto byłoby przetłumaczyć na polski. Najwięcej jest ich na stronach www.pemberley.com w dziale Bits of Ivory i www.austen.com/derby/homet.htm
Jak już znajdziecie coś ciekawego to piszcie : dorootka16@o2.pl
Pozdrawiam!


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB