Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2006-02-14 22:39:08

GeorgianaDarcy
U¿ytkownik

Nowa Kategoria

Zastanawialam sie czy nie byloby wielkim utrudnieniem gdyby do działu "ściagnij sobie cos" dodano nowa kategorie dla grafik posrednich miedzy miniaturami, a tapetami.


You have bewitched me body and soul.

Offline

 

#2 2006-02-14 23:10:39

Kazik
(Admin)

Re: Nowa Kategoria

Czekam na propozycjÄ™ nazwy.
Jeśli chodzi o zdjęcia to dla nich przeznaczona jest Galeria, tam też można przysyłać.


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#3 2006-02-14 23:23:15

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Nowa Kategoria

Zastanawialam sie czy nie byloby wielkim utrudnieniem gdyby do działu "ściagnij sobie cos" dodano nowa kategorie dla grafik posrednich miedzy miniaturami, a tapetami.

Hmm. Pamiętam, że w podobnej rozdzielczości do tego zdjęcia, które nam zaprezentowałaś, miałam tapetki, gdy monitor był ustawiony na 600x800 pxl (czy jakoś tak). Więc do działu "tapety" teoretycznie się nadaje. Ewentualnie można podzielić ten dział na rozdzielczości.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#4 2006-02-14 23:27:56

GeorgianaDarcy
U¿ytkownik

Re: Nowa Kategoria

http://georgiana.ovh.org/manipulations/ … rgiana.jpg

z 700x450 px jako tepeta bedzie problem, bo bedac wysrodkowany, kontury beda sie odznazac. Efekt? brzydko. A rozciagniety bedzie poszerzal lub wydluzal postanie - tez nieladnie. A sasiadujaco, nawet nie komentuje. Ta grafika nie nadaje se jako tapeta.

Nazwa kategorii - fanart? kompozycje?
Moge to dolaczyc do galerii, choc galeria bardziej kojarzy mi sie z scenami z filmu lub planu.


You have bewitched me body and soul.

Offline

 

#5 2006-02-14 23:37:14

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Nowa Kategoria

z 700x450 px jako tepeta bedzie problem, bo bedac wysrodkowany, kontury beda sie odznazac. Efekt? brzydko. A rozciagniety bedzie poszerzal lub wydluzal postanie - tez nieladnie. A sasiadujaco, nawet nie komentuje. Ta grafika nie nadaje se jako tapeta.

Pewnie i racja, ale ja nie jestem drobiazgowa big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#6 2006-02-14 23:42:57

GeorgianaDarcy
U¿ytkownik

Re: Nowa Kategoria

I tutaj nasze drogi sie rozchodza tongue Dopracowana grafika, to cos co sobie bardzo cenie. Musi byc estetyczna, nietypowa i przyjzna dla narzadu wzroku tongue Nie lubie niedociagniec w swoich pracach i staram sie je niwelować, jesli jest to mozliwe. Oczywiscie wielkosc grafiki nie wchodzi w gre. Tego juz sie nie da naprawic smile


You have bewitched me body and soul.

Offline

 

#7 2006-02-14 23:44:36

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Nowa Kategoria

I tutaj nasze drogi sie rozchodza tongue Dopracowana grafika, to cos co sobie bardzo cenie.

Zawsze wyżej ceniłam sobie fonię, niż wizję big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#8 2006-02-14 23:52:35

GeorgianaDarcy
U¿ytkownik

Re: Nowa Kategoria

Uważam ze i jedno i drugie jest warte uwagi i potrafi wstrzymac czyis oddech jesli jest zniewalajaco piekne.
Niedawo przesluchiwalam sciezke do nowej P&P - utwor pietnasty "your hands are cold" jest przepiekny. Zwlaszcza z tym wejsciem wiolonczeli. Ale film rownierz tongue a przecierz to seria obrazow. Mathew ktory sie tobie podoba ( o ile nie pomylilam cie z kims innym o tym samym emblemacie) zostal uwieczniony na zdjeciach ktore podziwiasz i to tez jest forma grafiki.


You have bewitched me body and soul.

Offline

 

#9 2006-02-15 00:30:06

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Nowa Kategoria

Uważam ze i jedno i drugie jest warte uwagi i potrafi wstrzymac czyis oddech jesli jest zniewalajaco piekne.
Niedawo przesluchiwalam sciezke do nowej P&P - utwor pietnasty "your hands are cold" jest przepiekny. Zwlaszcza z tym wejsciem wiolonczeli. Ale film rownierz tongue a przecierz to seria obrazow. Mathew ktory sie tobie podoba ( o ile nie pomylilam cie z kims innym o tym samym emblemacie) zostal uwieczniony na zdjeciach ktore podziwiasz i to tez jest forma grafiki.

Wizja z fonią tworzą piękną całość, uzupełniają się wzajemnie - to fakt. Ale nadal bardziej cenię sobie dźwięk, bo zamykając oczy - obraz pojawi sie sam. Z wyobrażeniem dźwięku mam wieksze problemy big_smile

Co do zdjęć Boskiego Mateusza - bywają zdjęcia, które mi się podobają. Niekoniecznie Jego Boska Wysokośc (zauważam, ze albo jestem nienormalna, albo zbyt wymagającą big_smile)


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#10 2006-02-15 13:36:33

Kazik
(Admin)

Re: Nowa Kategoria

Zastanawialam sie czy nie byloby wielkim utrudnieniem gdyby do działu "ściagnij sobie cos" dodano nowa kategorie dla grafik posrednich miedzy miniaturami, a tapetami.

DOdałem kategorię "Inne grafiki" (czy jakoś tak). A tapety postaram się podzielić według rozdzielczości, ale to wieczorem lub jutro.


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#11 2006-02-15 16:02:07

GeorgianaDarcy
U¿ytkownik

Re: Nowa Kategoria

Bardzo dziekuje. Juz dzisiaj dodam pierwsza prace... no moze wiecej tongue


You have bewitched me body and soul.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB