Jane Austen

Ogród Jane Austen

Zamknięcie strony

7 lipca tego roku kończy się wykupiony przeze mnie abonament na domenę janeausten.pl. I tego też dnia mam zamiar (z różnych względów, o których nie chcę pisać) zrezygnować z prowadzenia strony poświęconej Jane Austen. Poświęciłem temu tematowi 6 lat, pierwsza wersja - pod innym wtedy adresem - pojawiła się gdzieś na początku 2000 roku, ale teraz niestety nieuchronnie zbliża się koniec mojego zaangażowania. Odzew z jakim spotkała się ta strona, zwłaszcza w ciagu ostatniego roku, świadczy o niesłabnącej popularności Autorki w Polsce, i o istnieniu wśród nas rzeszy jej wiernych fanek. Nie chcę całkowicie przekreślać dorobku strony i dlatego mam dla Was propozycję.

Jeśli znajdą się osoby skłonne zaopiekować się stroną, jej dalszym istnieniem i rozwojem, to mogę przekazać im (nieodpłatnie) wszystkie materiały i cały kod strony wraz z bazą artykułów i użytkowników (z wyjątkiem tych którzy nie wyrażą na to zgody, ich dane zostaną usunięte przed przekazaniem strony). Nowi opiekunowie musieliby wykupić domenę (tę samą lub inną związaną z Jane), znaleźć/wykupić miejsce na jakimś serwerze (musi mieć PHP i MySQL), wgrać tam przekazane przeze mnie dane, a następnie regularnie poświęcać swój czas i wysiłek na utrzymywanie strony i zarządzanie nią.

Osoby zainteresowane moją propozycją proszę o kontakt mailowy pod adresem kazik@janeausten.pl. Jeśli nikt się nie zgłosi to 7 lipca strona zniknie z sieci.

Ze swojej strony chciałbym jeszcze na koniec bardzo podziękować wszystkim, którzy w ciągu tych 6 lat wspierali mnie swoją pracą i dobrym słowem. Przepraszam jednocześnie tych, których oczekiwania zawiodłem.

Kazik, 2006-05-23 16:31:02

www.JaneAusten.pl © Ogród Jane Austen, 2004-2023

Template Licence