Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#51 2005-10-31 23:08:31

fringilla
U┐ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

Admete, no co ty, do Warszawy z każdego miejsca w Polsce łatwo jest dojechać. Zwłaszcza jak już sie dotrze do Krakowa wink A Warszawa nie jest taka zła...

Pozdr. Agata
gg 5739618

#52 2005-10-31 23:13:21

AineNiRigani
U┐ytkownik

Dostać się łatwo, gorzej wydostać big_smile
Jeju, pamiętam, jakie miałam z tym ostatnio problemy. :evil: :evil: :evil: Zraziło mnie to na pewien czas

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#53 2005-10-31 23:24:32

Admete
U┐ytkownik

Taaa...w┼éa┼Ťnie b─Öde w okolicach Warszawy w d┼éugi weekend. To ca┼éa wyprawa. :-)

“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

#54 2005-11-02 17:03:44

dorotka
U┐ytkownik

Je┼Ťli to ma by─ç par─Ö nocleg├│w to ja podo┼éam. Nie jestem zbyt wymagaj─ůca, a takie schroniska to genialne miejsce, tyle dziwnych ludzi si─Ö tam kr─Öci, jak sobie pomy┼Ťl─Ö, ile obserwacji mog┼éabym napisa─ç, to a┼╝ mnie moje dziennikarskie ja wygania do Wa-wy wink Kiedy si─Ö spotykamy??? big_smile

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#55 2005-11-08 11:15:22

fringilla
U┐ytkownik

Dziewczyny, proponuję wyznaczyć termin zaczynać dogadywać szczegóły.

Premiera DiU przewidziana jest na piatek 13 stycznia. W tym dniu w Warszawie zaczynaja si─Ö ferie zimowe. Nie mam co prawda ┼╝adnych plan├│w, ale zawsze mo┼╝e cos wyskoczy─ç, zw┼éaszcza w weekend. J─Ösli bardzo sie niecierpliwicie, mo┼╝e by─ç to weekend premiery, j─Ösli nie zrobi Wam to r├│┼╝nicy, mo┼╝emy o dwa tygodnie przesun─ůc. Ale to tylko moja sugestia, ja sie dostosuje do wi─Ökszo┼Ťci.
Pytanie kolejne: ile nocleg├│w, ile dni? Czy spotykamy sie juz w piatek, czy w sobot─Ö, jeden nocleg, czy dwa? i co planujemy opr├│cz wypadu do kina? Ja jako Warszawianka, moge podj─ů─ç sie organizacji wszelkich innych rozrywek, czekam tylko na sugestie.
smile

Pozdr. Agata
gg 5739618

#56 2005-11-10 19:45:07

dorotka
U┐ytkownik

Ca┼éy weekend. W pi─ůtek mog─Ö dojecha─ç, ko┼éo 15 chyba by┼éabym w stolicy.

Domagam si─Ö zwiedzania Wa-wy. Kiedy┼Ť musz─Ö zobaczy─ç stolic─Ö wink Opr├│cz tego - nie wiem. Jakie┼Ť atrakcje macie w zanadrzu? wink

#57 2005-11-10 21:57:31

fringilla
U┐ytkownik

Ca┼éy weekend. W pi─ůtek mog─Ö dojecha─ç, ko┼éo 15 chyba by┼éabym w stolicy.

Domagam si─Ö zwiedzania Wa-wy. Kiedy┼Ť musz─Ö zobaczy─ç stolic─Ö wink Opr├│cz tego - nie wiem. Jakie┼Ť atrakcje macie w zanadrzu? wink

Zwiedzanie da się załatwić smile Opracuję program wycieczki.
Atrakcji ci u nas dostatek, tylko nie na każda kieszeń wink

Pozdr. Agata
gg 5739618

#58 2005-11-10 23:42:15

AineNiRigani
U┐ytkownik

Atrakcji ci u nas dostatek, tylko nie na każda kieszeń wink

Zale┼╝y co kogo interesuje. Ja sp─Ödzi┼éam bardzo mi┼ée i TANIE dni w "stolycy". Z Gazet─ů Wyborcz─ů ze spisem wszystkich muze├│w (kiedy s─ů darmowe wej┼Ťcia big_smile). Zdo┼éa┼éam zwiedzi─ç prawie wszystko co chcia┼éam (z Stadionem w┼é─ůcznie), zrobi─ç zakupy i zebra─ç jeszcze materia┼éy do pracy magisterskiej!!! lol lol

#59 2005-11-10 23:48:40

demi
U┐ytkownik

moge zadac bardzo głupie pytanie: co ludzi tak fascynuje w stadionie???
bo ja jako┼Ť nigdy nie pa┼éa┼éam do niego mi┼éo┼Ťcia i naprawd─Ö bardzo rzadko tam zagl─ůdam , a w┼éasciwie od dw├│ch lat to chyba tam nie by┼éam

#60 2005-11-11 07:26:55

AineNiRigani
U┐ytkownik

moge zadac bardzo głupie pytanie: co ludzi tak fascynuje w stadionie???

Mnie zafascynowa┼éy buty. Okaza┼éo si─Ö, ┼╝e wzie┼éam sobie fatalne buty. Stopy mi strasznie spuch┼éy, tak ┼╝e ka┼╝dy krok by┼é dla mnie tortur─ů. By┼éam gotowa wyda─ç maj─ůtek na zwyk┼é─Ö szmaciaki.
Moj─ů psiapsi├│┼ék─Ö interesowa┼éa cz─Ö┼Ť─ç medialna big_smile

#61 2005-11-11 11:47:21

fringilla
U┐ytkownik

Ja tez na stadion nie chadzam, bo po pierwsze trzeba rano, po drugie, pe┼éno kieszonkowc├│w i w og├│le dziwnie... Ale od czasu do czasu warto podjecha─ç po jakie┼Ť konkretne zakupy - niekt├│re rzeczy naprawd─Ö mozna tam kupic duzo taniej niz w innych miejscach i nie m├│wi─Ö tu o podr├│bkach markowych ubra┼ä, tylko po prostu sporo tam hurtownik├│w, a i op┼éaty mniejsze ni┼╝ np. pod pa┼éacem, wi─Öc i ceny ni┼╝sze. Ale teraz je┼╝d┼╝─Ö do pracy ko┼éo stadionu i coraz bardziej przekonuj─Ö si─Ö, ┼╝e warto tam zajrze─ç, np. po to, zeby kupic sobie czapk─Ö albo zapas rajstop. smile
Reasumuj─ůc, bazar jak ka┼╝dy inny, tylko wi─Ökszy i mi─Ödzynarodowy. I prawie w centrum miasta.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#62 2005-11-11 11:58:48

demi
U┐ytkownik

wiecie, ja po prostu zapyta┼éam, poniewa┼╝ ka┼╝dy kto przyje┼╝d┼╝a do mnie do Wawy to koniecznie chce i┼Ť─ç na stadion, nawet nie na zakupy tylko po prostu ┼╝eby go zobaczy─ç.I ciekawi mnie ten fenomen.
A ja zakup├│w na stadionie nie robi─Ö, poniewa┼╝ nigdy nie moge dosta─ç tam na siebie ┼╝adnych rozmiar├│w.jako osoba bardzo wysoka, a przede wszystkim o d┼éugich nogach mam wog├│le problemy z kupieniem ubra┼ä, bo zawsze wszystko jak nie za kr├│tkie to za w─ůskie, bo taka troch─Ö nie "standardowa" jestem jak na ubrania sprzedawane czy to na stadionie, czy nawet w wi─Ökszo┼Ťci innych sklep├│w.
a wracaj─ůc do zjazdu, to je┼Ťli tylko wtedy b─Öd─Ö, a postaram si─Ö byc, to s┼éu┼╝e swoj─ů skromn─ů osob─ů jako powiedzmy "przewodniczka" cho─ç jako osoba mieszkaj─ůca tu dopiero 5 lat to nie wiele wiem tak naprawd─Ö.

#63 2005-11-11 12:12:44

fringilla
U┐ytkownik

Demi, bo to w┼éa┼Ťnie jest swego rodzaju fenomen! Ja teraz je┼╝d┼╝─Ö tramwajem od ronda Waszygntona do Alei Zielenieckiej, czyli wzd┼éuz stadionu i to akurat w porach, gdzie zaczynaj─ů sie zwija─ç i m├│wi─Ö Ci, to zupe┼énie inny ┼Ťwiat, specyficzne ┼Ťrodowisko.
A co do zakup├│w, to wiadomo, ┼╝e w takicj miejscach ma sens kupowanie tylko takich rzeczy, kt├│rych nie trzeba mierzy─ç.

Ja jestem Warszawianka z dziada pradziada, podejmuję się więc opracowac program wycieczki i słuzyc za przewodnika smile
W dalszym ci─ůgu czekam tylko na Wasze sugestie.
No i wci─ů┼╝ nie ustali┼éy┼Ťmy terminu.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#64 2005-11-11 12:48:55

demi
U┐ytkownik

nikt si─Ö nie wypowiada na temat terminu i my┼Ťla┼éam ┼╝e zgodzi┼éy┼Ťmy sie na 13 stycznia, na dat─Ö premiery filmu. mi ze tak powiem jest wszystko jedno, poniewa┼╝ nie mam poj─Öcia co ja b─Öde robi─ç w styczniu, i dopasuj─Ö si─Ö ze swoimi planami kt├│re na razie s─ů skrystalizowane tylko na przysz┼éy tydzie┼ä do ka┼╝dego terminu, je┼Ťli oczywi┼Ťcie zostanie on odpowiednio wcze┼Ťnie ustalony
wi─Öc dziewczyny wypowiedzcie si─Ö co o tym sadzicie

a co do stadionu to mo┼╝e masz racj─Ö z tym w┼éa┼Ťnie ┼╝e to jest jedyny tego rodzaju obiekt w Polsce w sumie, drugiego takiego targowiska nie ma. Co do zakup├│w to wiele z moich kolezanek kupuje tam mase ciuch├│w, niekt├│re to w┼éa┼Ťciwie tylko tam si─Ö ubieraj─ů, i wszystko wcze┼Ťniej mierz─ů co ciekawe:)

#65 2005-11-11 12:54:05

AineNiRigani
U┐ytkownik

Szczerze powiedziawszy, osobi┼Ťcie nie znosz─Ö zakup├│w. No chyba ┼╝e chodzi o 6 par─Ö but├│w i 14 torebk─Ö w tym miesi─ůcu ( lol ). Ale z Anul─ů zawsze idziemy na uk┼éady. Wtedy um├│wi┼éy┼Ťmy si─Ö, ┼╝e ja pojad─Ö z ni─ů na stadion (p├│┼║niej okaza┼éo si─Ö, ┼╝e i ja potrzebuj─Ö big_smile), a ona p├│jdzie ze mn─ů do Muzeum Wojska Polskiego big_smile Basi by┼éo wszystko jedno big_smile

#66 2005-11-11 13:01:17

AineNiRigani
U┐ytkownik

U mnie 13 stycznia odpada. Od 31 do 13 lutego - służę uprzejmie big_smile
Wprawdzie nie mam jeszcze dok┼é─ůdnego grafiku uczelni (mam jedynie do kt├│rego┼Ť tam stycznia, ale najwy┼╝ej zrobi─Ö sobie waksy big_smile)

#67 2005-11-16 18:38:02

dorotka
U┐ytkownik

Jak dla mnie, najlepszy by┼éby weekend 13-15 stycznia lub 27-29 stycznia big_smile Pomi─Ödzy urz─ůdzam osiemnastk─Ö wink

#68 2005-11-25 14:09:14

Marianna
U┐ytkownik

Drogie studentki (je┼Ťli takowe bior─ů udzial w tej dyskusji), uwa┼╝am,┼╝e nale┼╝y przy ustalaniu terminu wzi─ů─ç r├│wnie┼╝ pod uwag─Ö termin sesji. Ja zaczynam 30 stycznia, wi─Öc dla mnie weekend 27-29 stycznia odpada sad

#69 2005-11-25 16:23:52

AineNiRigani
U┐ytkownik

Widz─Ö, ┼╝e przy styczniu nie mo┼╝emy doj┼Ť─ç do porozumienia.
Proponuj─Ö jaki┼Ť d┼éugi weekend z ┼Ťwi─Ötem pa┼ästwowym. nie wiem kiedy jest najbli┼╝szy big_smile
A mo┼╝e Sylwester?

#70 2005-11-25 19:04:44

fringilla
U┐ytkownik

No je┼Ťli mamy w planach obejrze─ç DiU to Sylwester odpada wink
Proponuj─Ö luty.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#71 2005-11-25 23:05:43

AineNiRigani
U┐ytkownik

No tak zapomniałam o filmie :evil: Skandal!!! :evil: :evil:
W lutym mam ferie 13-26 luty, wiec mnie pasi. Wprawdzie mam lany, ale wszystko ozna zmienic

#72 2005-11-25 23:48:20

fringilla
U┐ytkownik

Może byc prze feriami, w końcu mamy sie spotkac w weekend.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#73 2005-12-04 16:38:48

dorotka
U┐ytkownik

Jak ja tu dawno nie byłam! Niedługo zapomnicie o mnie wink
Nie jestem pewna, czy w lutym b─Öd─Ö mog┼éa pojecha─ç. Ale to nic pewnego, p├│ki co, musimy si─Ö zorientowa─ç, kto planuje spotkanie i wtedy b─Ödziemy dochodzi─ç do idealnego terminu drog─ů eliminacji wink
Pozdrawiam!

#74 2005-12-09 20:13:17

gullviva
U┐ytkownik

i mnie tu dawno nie bylo i tak sobie czytam i wam zazdroszcze, bo ja, co by to nie bylo, z przyczyn technicznych nie moge sie udac na spotkanie .w styczniu/ lutym wiec tylko moge czekac na zdjecia i sprawozdanie..... innym razem moze :cry:

[img]http://img234.imageshack.us/img234/1175/7777dp2.jpg[/img]
Pozdrawiam serdecznie smile

#75 2005-12-09 20:39:28

AineNiRigani
U┐ytkownik

Ja już zaczynam sie zastanawiac, czy nie lepiej poczekac do najblizszego wiosennego dlugiego weekendu. Nie mam pojecia kiedy przypada, ale moze jeszcze wowczas beda grac DiU. Wprawdzie zaloze sie, ze kazda z nas juz film "rozdziewiczy" indywidualnie (smile), ale wspolne uwagi i wspólny komentartz - jak najbardziej byłby wskazany. Nawet wiecej by sie wychwyciło.

Stopka forum