Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#51 2005-09-21 19:25:19

demi
U¿ytkownik

Re: Do ściągnięcia filmiki z nowej "Dumy i uprzedzenia&quot

ja tez niestety tak zamierzam, ale na razie jeszcze nic nigdzie nie ma :x

Offline

 

#52 2005-09-22 21:37:12

Admete
U¿ytkownik

Re: Do ściągnięcia filmiki z nowej "Dumy i uprzedzenia&quot

Poinformowałam wszystkich znajomych o mojej obsesji i zobowiązałam do szukania nowej D&U gdzie się tylko da. Obawiam się jednak, że dla szerokich rzesz widzów ten film nie jest jakimś wielkim wydarzeniem. Czasami czuję się jak kosmitka, co prawda mam kilka znajomych o podobnych upodobaniach, ale jednak stwierdzam, że ogółowi podoba się coś zupełnie innego.


“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

Offline

 

#53 2005-09-23 10:19:21

agnes_13
U¿ytkownik

Re: Do ściągnięcia filmiki z nowej "Dumy i uprzedzenia&quot

Ale nam siÄ™ podoba to samo co Tobie big_smile
Nie jesteś sama Pamiętaj o tym
Stanowimy liczną i silną grupę. Myślę że również wsparcia smile
Pozdr


Agnes

Offline

 

#54 2005-09-24 14:57:16

Admete
U¿ytkownik

Re: Do ściągnięcia filmiki z nowej "Dumy i uprzedzenia&quot

Bardzo mnie to podnosi na duchu :-) Mam jeszcze druga grupę wsparcia - dotycząca Władcy Pierścieni :-)


“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

Offline

 

#55 2005-09-25 12:44:40

moniczek
U¿ytkownik

Re: Do ściągnięcia filmiki z nowej "Dumy i uprzedzenia&quot

No to ja należę do jednej i drugiej grupy big_smile . Chociaż myślę, że ta druga jest, niestety, liczniejsza.
A co do nowej wersji P&P, to ja widziałam tylko trailer (faktycznie obiecujący), a teraz, zachęcona waszymi wypowiedziami, ściągam inne filmiki - nie wiem co z tego będzie, bo wolno ciągnie :cry:
Na razie więc powstrzymam się do entuzjastycznych opini i nie nastawiam się na rewelację, żeby nie przeżyć zbyt dużego rozczarowania... Chociaż z drugiej strony zawsze można pocieszyć się ukochaną przez nas wszystkie wersją wink

Offline

 

#56 2005-09-25 22:02:23

Admete
U¿ytkownik

Re: Do ściągnięcia filmiki z nowej "Dumy i uprzedzenia&quot

Sądząc po wypowiedziach na www.pemberley.com film zapowiada się całkiem nieźle. Śledzę tam wątek nowej ekranizacji D&U i wiele jest pozytywnych recenzji.


“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

Offline

 

#57 2005-10-03 21:49:17

caroline
U¿ytkownik

Re: Do ściągnięcia filmiki z nowej "Dumy i uprzedzenia&quot

Z tych filmików wynika, że Charles Bingley jest jakimś... głupkiem. Mam na myśli tę scenkę, kiedy Darcy opowiada jaka powinna być wykształcona kobieta, na końcu Bingley się tak głupio śmieje. No i ten loczek!

Offline

 

#58 2005-10-04 10:51:37

agnes_13
U¿ytkownik

Re: Do ściągnięcia filmiki z nowej "Dumy i uprzedzenia&quot

wydaje mi się że w obu wersjach tzn. 1995 i 2005 troche przegieli w aż tak silnej polaryzacji postaci Pana Darcy i Pana Bingleya. Zauważcie że w wersji z 1995 też jest strasznie "roześmiany" i czasami nie wygląda niezbyt mądrze np. w scenie zachwytów nad licznymi talentami kobiet oraz trochę zahukany jest przez swoje siostry np. w scenie po wyjeżdzie Lizzy z Pemberly kiedy Karolina "pastwi" się na tragicznymi zmianami w urodzie Lizzy :?

Kiedy czytam książkę wcale nie odnoszę wrażenia że Karol Bingley był jakimś głupkiem big_smile


Agnes

Offline

 

#59 2005-10-06 13:24:28

Kika
U¿ytkownik

Re: Do ściągnięcia filmiki z nowej "Dumy i uprzedzenia&quot

niegdy jeszcze nie wypowiadałam się na forum, z tej prostej przyczny, że prawie wszystko mówicie za mnie.... to jest naprawdę skrzywienie, w moim otoczeniu niezrozumiałe dla nikogo ale dla mnie książki JA to drugie życie. Czytam, oglądam i tak w kółko... cieszę się że nie jestem jedyną "dziwaczką".... Oglądnęłam już chyba wszystko co dotyczy nowej ekranizacji DiU.... trailer znam na pamięć, muzyka, obsada dla mnie jest oki.... Najbardziej ciekawa jestem sceny w deszczu... oraz jak zostaną przedstawione ostanie sceny książki....
Jeżeli chodzi o nowego Pana D. to nie jest taki zły.... mówiąc szczerze lepiej wygląda w strojach i fryzurze z epoki niż współcześnie.... poza tym jego głos jest taki boski i urzekający.....mmmm.....
Czekanie na premierę będzie dla mnie okrutną torturą.... to chyba tyle jak na pierwszy raz smile


gg 2775021

Offline

 

#60 2005-10-12 01:03:52

Anonymous
Go¶æ

Re: Do ściągnięcia filmiki z nowej "Dumy i uprzedzenia&quot

wy juz widzieliscie najnowsza wesje??? gdzie mozna ja sciagnac?

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB