Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#26 2006-02-23 21:31:04

Margarett
U┐ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

A może do Pszczyny...tam jest ładny zameczek...i blisko Katowic...chociaż w ankiecie opowiedziałam się za Krakowem

Marzenia prze┼╝ywane pod wp┼éywem chwili trac─ů ca┼éy urok przy ich roztrz─ůsaniu

#27 2006-02-23 22:29:56

AineNiRigani
U┐ytkownik

czy ja wiem czy tak blisko?

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#28 2006-02-24 13:46:50

Mag
U┐ytkownik

może Poznań? ostatecznie może być Toruń albo Wa-wa lol
chciałabym Was poznac big_smile

GG 6318358

#29 2006-02-24 20:53:51

Margarett
U┐ytkownik

Lepiej do Pszczyny z Katowic ni┼╝ do Warszawy:)...a poza tym tam jest taki ┼Ťliczny park...

Marzenia prze┼╝ywane pod wp┼éywem chwili trac─ů ca┼éy urok przy ich roztrz─ůsaniu

#30 2006-03-07 21:54:16

milosz
U┐ytkownik

O czy spotkanie fanek utkn─Ö┼éo w jakim┼Ť martwym punkcie? Bo ja tu widz─Ö, ┼╝e dwie stolice - po po┼éowie s─ů wink

Lubi─Ö takie spotkania os├│b internetowych (lub wirtualnych) :mrgreen:

[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

#31 2006-03-08 09:12:23

Georginia
U┐ytkownik

b─ůd┼║my szczere..ka┼╝dy chce zjazd tam gdzie mieszka bo to ┼╝adna atrakcja t┼éuc si─Ö po polskich drogach ;-)....jaki┼Ť kompromis musi by─ç....

#32 2006-03-08 09:21:14

AineNiRigani
U┐ytkownik

Tyle, że ta Pszczyna z angielskim ogrodem to wcale niegłupi pomysł. Możnaby kiecki uszyć i paradować w strojach z epoki.

#33 2006-03-08 09:23:53

Alison
U┐ytkownik

Tyle, że ta Pszczyna z angielskim ogrodem to wcale niegłupi pomysł. Możnaby kiecki uszyć i paradować w strojach z epoki.

8O chcesz wraca─ç do domu ambulansem?

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#34 2006-03-08 09:55:04

milosz
U┐ytkownik

Protestuj─Ö!!! Urodziwa nie jestem (chuda za to tez nie) a w tej kiecce wygl─ůda┼éabym.............. :oops: co tu gada─ç nawet pastor Collins pad┼éby ra┼╝ony ( o reszcie nie wspominaj─ůc) lol

#35 2006-03-08 14:26:53

Gosia
U┐ytkownik

W sumie ciekawa jestem jak by mi bylo w takiej sukni w jakiej Lizzy chodzila, z podwyzszonym stanem. Nigdy czegos podobnego nie mialam na sobie...

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#36 2006-03-08 15:16:51

Margarett
U┐ytkownik

Pszczyna- jak najbardziej, Suknie- jak najbardziej tylko kto to zorganizuje?? roll

#37 2006-03-08 15:59:26

Georginia
U┐ytkownik

A kto optowa┼é za Pszyczn─ů? ;-)
Ja moge zorganizowac w Toruniu i dodatkowo atrakcja,,,mozemy poszczelac z łuku:-)

#38 2006-03-08 17:30:20

AineNiRigani
U┐ytkownik

Mnie tam Toruń odpowiada, bo w nim jeszcze nie byłam big_smile
Chocia┼╝ ja jestem w zasadzie za ka┼╝dym miejscem. Bo przecie┼╝ nie o miejsce tutaj tak naprawd─Ö chodzi.
Zanim weźmiemy się do zjazdu globalnego, spotkajmy się regionalnie. Mamy kilka Torunianek, kilka Małopolanek.

#39 2006-03-08 17:33:10

Margarett
U┐ytkownik

Ja mog─Ö si─Ö porwa─ç na Pszczyne i na Krak├│w, bo maj─ůc jeszcze 17 lat mam pewne ograniczenia...pod tym wzgl─Ödem chcia┼éabym ju┼╝ by─ç doros┼éa. Ale tyko pod tym

#40 2006-03-08 19:53:25

Caitriona
U┐ytkownik

Ja moge zorganizowac w Toruniu i dodatkowo atrakcja,,,mozemy poszczelac z łuku:-)

Jak dla mnie bomba!! Szczególnie ten łuk wink Zawsze chciałam spróbować strzelania. A i Toruń piękne miasto.

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#41 2006-03-08 23:12:51

GosiaJ
U┐ytkownik

Zanim weźmiemy się do zjazdu globalnego, spotkajmy się regionalnie. Mamy kilka Torunianek, kilka Małopolanek.

Ja co prawda nowa na forum, wi─Öc mo┼╝e nie powinnam - alem uparta jak Lizzy, wi─Öc si─Ö wypowiem :-)
Mo┼╝e rzeczywi┼Ťcie, jak tylko troch─Ö ┼Ťniegi zejd─ů, np. pod koniec marca, zorganizowa─ç jako┼Ť spotkania regionalne? My┼Ťl─Ö, ┼╝e mog┼éoby by─ç wspaniale. Pszczyna jest dobrym pomys┼éem (mieszkam rzut beretem), ale chyba najlepiej p├│┼║n─ů wiosn─ů, kiedy b─Ödzie zielono, wtedy mo┼╝na si─Ö poczu─ç jak w Pemberley ;-) Wiosn─ů wcze┼Ťniejsz─ů chyba najlepszy by┼éby Krak├│w na spotkanie "grupy Po┼éudnie". To mo┼╝e ustalmy jaki┼Ť konkretny termin, np. jaki┼Ť dzie┼ä weekendowy, na tyle odleg┼éy, ┼╝eby ka┼╝dy m├│g┼é dopasowa─ç plany - mo┼╝e by za miesi─ůc?

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#42 2006-03-08 23:18:22

Margarett
U┐ytkownik

Czy musi to być tak szybko?? Najważniejsze żeby to było dobrze zorganizowane, a jeżeli chodzi o Pszczynę to można bt tam pojechać w długi weekend majowy

#43 2006-03-08 23:28:23

GosiaJ
U┐ytkownik

Czy musi to być tak szybko?? Najważniejsze żeby to było dobrze zorganizowane, a jeżeli chodzi o Pszczynę to można bt tam pojechać w długi weekend majowy

Takie wczesnowiosenne spotkanie, my┼Ťl─Ö, nie mia┼éoby jakiej┼Ť szczeg├│lnej oprawy, szczeg├│lne by┼éoby to, ┼╝e si─Ö spotykamy - tak po prostu, ewentualnie mo┼╝na po┼é─ůczy─ç to z jakim┼Ť seansem filmowym czy pysznym jedzeniem w knajpce. Potem mo┼╝na zorganizowa─ç co┼Ť bardziej wyrafinowanego ;-) Co do d┼éugiego weekendu - sporo os├│b ma zazwyczaj w tym terminie r├│┼╝ne plany rodzinne itd., nie wiem, czy ta data jest odpowiednia.

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#44 2006-03-08 23:32:04

Margarett
U┐ytkownik

A mo┼╝e pierwszego dnia wiosny big_smile

#45 2006-03-08 23:48:52

Caitriona
U┐ytkownik

I b─Ödziemy topi─ç razem Marzann─Ö? big_smile

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#46 2006-03-09 00:02:10

Margarett
U┐ytkownik

tylko będziemy musiały uważać żeby się same nie potopić wink

#47 2006-03-09 16:44:21

Georginia
U┐ytkownik

No kochane sama nie wiem,kto ma ochote przybyc do Torunia to zapraszam,jestem tu calym rokiem.
┼éuki s─ů tradycyjne,┼╝adne sportowe badziewie tylko tradycyjne longbowy angielskie:-))) strzelamy na fortach w pieknych okolicznosciach fauny i byz moze flory.
Jesli ktos chetny prosze o zapisy.Ja jestem zaprawiony organizator wiec jeszcze moge zaoferowac wiecej rozrywek....np pokaz filmow na 'duzym'ekranie , pianoforte na zywo z adekwatnym repertuarem....szalenstwo no nie?:-)

#48 2006-03-09 17:09:39

milosz
U┐ytkownik

do Torunia - a po łabędziu dostaniemy? I po kocie? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#49 2006-03-09 20:23:32

AineNiRigani
U┐ytkownik

No ale przy takich atrakcjach, to ja na ten Toruń jak najbardziej się pisze big_smile

#50 2006-03-09 22:08:56

Georginia
U┐ytkownik

noclegi od 17 z┼é w g├│r─Ö oczywi┼Ťcie jak─ůs partie uczestniczek jestem w stanie przenocowa─ç.
Eeeee z ┼éab─Ödziami dajcie spok├│j co was ta ptasia grypa obchodzi...ptaki jeste┼Ťcie?;-)

Stopka forum