Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#151 2007-04-08 19:36:44

HerMia
U┐ytkownik

Re: forumowy kalendarz

WoW!
Czy po tej wiadomo┼Ťci czujesz si─Ö jako┼Ť inaczej Rito? big_smile

#152 2007-04-08 22:45:17

AineNiRigani
U┐ytkownik

HerMia, w─ůtpisz?
Od tego dnia nic nie jest ju┼╝ takie samo...
Dlaczego ja sie nie urodziłam 21 kwietnia, albo 13 listopada. he?
Jeno ten koniec marca? Ja to bym chcia┼éa ten listopad - strzelec i Gerry - bosko-idealne po┼é─ůczenie big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#153 2007-04-10 11:05:32

Ritta
U┐ytkownik

10 wrze┼Ťnia – ma┼éo

no niestety... ale(jak to m├│wi─ů nie ma tego z┼éego co by na dobre nie wysz┼éo wink ):

Colin starcza z 10 innych os├│b

zgadza si─Ö big_smile

1988 - Osama bin Laden założył w Afganistanie Al-Kaidę...

przyznaję tu też się trochę załamałam...

łał - Ritto, ale masz astrologicznego bliźniaka!!!

jestem ciekawa, czy cho─ç mamy jak─ů┼Ť jedn─ů cech─Ö wsp├│ln─ů wink

Czy po tej wiadomo┼Ťci czujesz si─Ö jako┼Ť inaczej Rito?

troch─Ö mi rado┼Ťniej wink smile

#154 2007-04-10 11:41:04

HerMia
U┐ytkownik

Ach...
Ta ┼Ťwiadomo┼Ť─ç, ┼╝e w dzie┼ä kiedy i Ty ┼Ťwi─Ötujesz swoje urodzinki to gdzie┼Ť daleko ┼Ťpiewaj─ů Colinowi "Happy Birthday" wink

#155 2007-04-10 16:54:13

AineNiRigani
U┐ytkownik

Prosze - horoskop dla os├│b urodzonych 10 wrze┼Ťnia:

Im wi─Öcej b─Ödzie rozwija─ç swe zdolno┼Ťci krytyczne i analityczne -tym wi─Öksz─ů m─ůdro┼Ť─ç zdob─Ödzie. Bowiem jego najwa┼╝niejsz─ů cech─ů wewn─Ötrzn─ů jest umiej─Ötno┼Ť─ç rozr├│┼╝niania dobrego od z┼éego, po┼╝ytecznego od szkodliwego itp. Aktywny we wszystkim co dotyczy interes├│w, przejmuje si─Ö swymi sprawami zawodowymi i potrafi m─ůdrze realizowa─ç w ┼╝yciu swe projekty i zamiary. A jednak mimo ca┼é─ů sw─ů praktyczno┼Ť─ç ┼╝yciow─ů - jest to cz┼éowiek my┼Ťl─ůcy, ch─Ötnie oddaj─ůcy si─Ö pracy dla dobra spo┼éecznego. Jest bardzo wra┼╝liwy i cechuj─ů go silne uczucia sympatii i antypatii. ┼éagodny, przyjazny, dobry cz┼éowiek - ┼╝yczliwie odnosi si─Ö do m┼éodzie┼╝y, jest zwolennikiem przyrody i ┼╝ycia wiejskiego, zbli┼╝onego do natury. ┼╗yczliwy, troskliwy, otacza ch─Ötnie opiek─ů s┼éabszych i potrzebuj─ůcych pomocy. Przywi─ůzany jest do rodziny. Mimo sw─ů wierno┼Ť─ç i po┼Ťwi─Öcenie si─Ö dla przyjaci├│┼é - rzadko im si─Ö zwierza. Jego zdolno┼Ťci umys┼éowe s─ů wybitne; lubi studia powa┼╝ne i rozmy┼Ťlania samotne. W zwi─ůzku z ziemi─ů i jej produktami mo┼╝e osi─ůgn─ů─ç powodzenie w rolnictwie, le┼Ťnictwie, ogrodnictwie lub g├│rnictwie. Do czego powinien d─ů┼╝y─ç? Niechaj unika zbytniego zamykania si─Ö w sobie i niezdecydowania, gdy┼╝ inaczej stanie si─Ö ozi─Öb┼éym i niesympatycznym a jednocze┼Ťnie mo┼╝e okazywa─ç zbytni─ů chwiejno┼Ť─ç i wahanie si─Ö. Pragnie by─ç popularnym i d─ů┼╝y do tego, ho┼éduj─ůc og├│lnie przyj─Ötym pogl─ůdom. Mimo to jednak w┼éa┼Ťnie z powodu szerszej publiczno┼Ťci mo┼╝e by─ç nara┼╝onym na przykro┼Ťci. Grozi mu roz┼é─ůczenie z towarzyszami lub osobami kochanymi. Organizm jego jest do┼Ť─ç mocny, ale wyr├│┼╝nia si─Ö sw─ů niezwyk┼é─ů wra┼║- liwo┼Ťci─ů kiszek; pewne potrawy, kt├│re inni mog─ů spo┼╝ywa─ç bezkarnie -mog─ů si─Ö okaza─ç dla┼ä szkodliwe. Zw┼éaszcza nale┼╝y zachowa─ç ostro┼╝no┼Ť─ç w stosunku do potraw ostrych, korzeni, pieprzu, octu etc, a tak┼╝e unika─ç lekarstw o silnym dzia┼éania chemicznym. ┼╗ycie cz┼éowieka dzi┼Ť urodzonego bywa najcz─Ö┼Ťciej d┼éugie i pomy┼Ťlne, a w wieku p├│┼║niejszym korzysta z pomy┼Ťlnych rezultat├│w swej pracy wytrwa┼éej i zbiera owoce swej przewiduj─ůcej ostro┼╝no┼Ťci.

#156 2007-04-11 10:25:32

Loana
U┐ytkownik

O, to zapodaj prosz─Ö jeszcze horoskop dla tych z 20 lutego, prosz─Ö!!! smile

Jakie┼Ť pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#157 2007-04-11 10:51:34

pak4
U┐ytkownik

A ja przypomnę się, i poproszę o swojego 7 maja, bo horoskopu to jeszcze nie miałem smile

Oddaj wierzbie
Ca┼é─ů nienawi┼Ť─ç, ca┼ée po┼╝─ůdanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#158 2007-04-11 13:14:12

AineNiRigani
U┐ytkownik

M├│wicie - macie big_smile
20 luty
Utalentowany, przyjazny, towarzyski - ┼╝yje w harmonii z otoczeniem i w zgodzie z rodzin─ů. Pomy┼Ťlne zwi─ůzki rodzinne i spo┼éeczne mog─ů mu zapewni─ç w og├│le w ┼╝yciu wiele szcz─Ö┼Ťcia. Dzi─Öki swemu pragnieniu zamo┼╝no┼Ťci i ┼╝ycia w dostatku - interesy swe prowadzi starannie i ze swych zobowi─ůza┼ä wzgl─Ödem klient├│w wywi─ůzuje si─Ö skrupulatnie. Trzeba przyzna─ç, ┼╝e w ka┼╝dej rzeczy jak─ů czyni, przejawia poczucie prawdy i sprawiedliwo┼Ťci. Chcia┼éby rz─ůdzi─ç innymi i wp┼éywa─ç na otoczenie dzi─Öki swej pot─Ödze przekonywania innych, a swe zamierzenia ┼╝yciowe pragn─ů┼éby zrealizowa─ç przy pomocy swych niezwyk┼éych zdolno┼Ťci dostosowywania si─Ö do warunk├│w i okoliczno┼Ťci. Jako cz┼éowieka interesu czeka go powodzenie w tym wypadku, gdy uda mu si─Ö po┼é─ůczy─ç razem dwa czynniki o naturach najzupe┼éniej kontrastowych - przez co tworzy nowe mo┼╝liwo┼Ťci u┼╝yteczno┼Ťci publicznej. ┼é─ůczy bowiem w ten spos├│b w jedn─ů po┼╝yteczn─ů ca┼éo┼Ť─ç dwie si┼éy, z kt├│rych ka┼╝da pojedynczo mog┼éaby si─Ö okaza─ç niekompletna lub nieskuteczna. Jednak┼╝e w sprawach towarzyskich bardzo jest lu┼║ny. Dzi─Öki swej wielkiej uprzejmo┼Ťci chcia┼éby sobie ka┼╝dego zobowi─ůza─ç i obiecuje wszystkim, cokolwiek kto zapragnie. Zaraz potem zapomina jednak o swych obietnicach lub je lekcewa┼╝y. "C├│┼╝ to szkodzi?" m├│wi naiwnie ten dobroduszny cz┼éowiek. Ubiera si─Ö zawsze do┼Ť─ç starannie i z pewnym smakiem. Lubi opowiada─ç szeroko o dokonanych przez si─Ö czynach - ale o swych b┼é─Ödach, chorobach lub pomy┼ékach - wcale nie wspomina. Pomi─Ödzy lud┼║mi tak urodzonymi trafiaj─ů si─Ö osoby bardzo weso┼ée - ale po┼Ťr├│d kobiet zdarzaj─ů si─Ö r├│wnie┼╝ kokietki bez serca. Ma┼é┼╝e┼ästwo dopomaga zazwyczaj takiemu cz┼éowiekowi do rozwoju i odrodzenia wewn─Ötrznego. Gdy zawrze szcz─Ö┼Ťliwy zwi─ůzek ma┼é┼╝e┼äski -jest to w├│wczas cz┼éowiek radosny i zadowolony z ┼╝ycia. Nierzadko jednak jego ma┼é┼╝e┼ästwo jest dysharmonijne... Jest to natura podw├│jna, kt├│ra dopiero dzi─Öki rozs─ůdkowi i samoopa-nowaniu mo┼╝e osi─ůgn─ů─ç wewn─Ötrzn─ů harmoni─Ö.

7 maja
Jest to bowiem cz┼éowiek niezwykle wra┼╝liwy, kt├│rego dusza spragniona jest jakich┼Ť idea┼é├│w. Gdy je raz sobie ustali - d─ů┼╝y p├│┼║niej do ich zrealizowania z du┼╝─ů wytrwa┼éo┼Ťci─ů i si┼é─ů woli. Jednak┼╝e wszystkie te cechy dopiero w├│wczas si─Ö przejawiaj─ů, gdy zostanie pobudzone jego zainteresowanie ┼éub podra┼╝niona ambicja. Jest bowiem na og├│┼é do┼Ť─ç powolny. A jednocze┼Ťnie umys┼é jego jest ostry, aktywny i nie brak mu pomys┼é├│w oryginalnych. Jego dusz─Ö wype┼éniaj─ů nierzadko natchnienia artystyczne, interesuje si─Ö ┼╝ywo sztuk─ů, wykazuj─ůc do┼Ť─ç du┼╝e poczucie koloru i s┼éuch muzyczny. Wywiera do┼Ť─ç du┼╝y wp┼éyw towarzyski i spo┼éeczny, a w ┼╝yciu ma du┼╝o zada┼ä do wype┼énienia. Potrzebuje jednak harmonijnego i spokojnego otoczenia. W atmosferze za┼Ť niespokojnej i gor─ůczkowej - nie mo┼╝e si─Ö skupi─ç nale┼╝ycie i w ko┼äcu tak staje si─Ö podra┼╝niony, ┼╝e nie czuje najmniejszej ochoty do pracy. Jest przywi─ůzany do ┼╝ycia, wykazuje siln─ů zmys┼éowo┼Ť─ç i kochliwo┼Ť─ç, lubi towarzystwo os├│b p┼éci odmiennej, ale przy tym jest cierpliwy, wy- trwa┼éy i nadaje si─Ö do pracy fizycznej. Charakter jego i nastroje ulegaj─ů zmianom. To bywa milcz─ůcy - to znowu staje si─Ö bardzo rozmowny, raz wykazuje du┼╝o pilno┼Ťci - w innym znowu wypadku zachowuje si─Ö oboj─Ötnie - lubi wygody i zbytek; gdy tylko nie jest podra┼╝niony wykazuje ust─Öpliwo┼Ť─ç, ostro┼╝no┼Ť─ç, sta┼éo┼Ť─ç i zaci─Öto┼Ť─ç. Jest on bardzo dra┼╝liwy - ale trudno go przenikn─ů─ç, gdy┼╝ nie okazuje tego na zewn─ůtrz i d┼éugo t┼éumi gniew w sobie. W ka┼╝dym razie otoczenie powinno si─Ö liczy─ç z jego wielk─ů ambicj─ů, kt├│ra ┼éatwo czuje si─Ö dotkni─Öta. W├│wczas mo┼╝e okazywa─ç niezadowolenie, sk┼éonno┼Ť─ç do melancholii, zaci─Öto┼Ť─ç, up├│r. Nie jest wolny od uczucia zazdro┼Ťci. Okazuje te┼╝ pewien dogma-tyzm - trzymaj─ůc si─Ö ┼Ťci┼Ťle szczeg├│┼é├│w i formalnej tre┼Ťci s┼é├│w. Nie znosi sprzeciwiania si─Ö swej woli.

#159 2007-04-11 13:39:07

pak4
U┐ytkownik

Dzi─Ökuj─Ö! Tyle, ┼╝e co┼Ť zmy┼Ťlasz wink To pasuje nie na statystyczne 50%, ale na jakie┼Ť 75-80%. Mo┼╝e masz jakiego┼Ť szpiega w okolicy? big_smile
Wiosenne kwiatki w ramach podzi─Ökowania:
http://img87.imageshack.us/img87/1389/1004809ul0.jpg

Ostatnio edytowany przez pak4 (2007-04-11 13:43:53)

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#160 2007-04-11 17:05:17

Robert_Benett
U┐ytkownik

Aine! 26 marca please...

Kwitn─ůce irysy
U moich st├│p -
Sandały sznurowane na niebiesko.(Basho Matsuo )

#161 2007-04-11 20:19:01

AineNiRigani
U┐ytkownik

Sie robi:

Jest to szlachetny, inteligentny cz┼éowiek, maj─ůcy upodobania filozoficzne i lubi─ůcy wszystko co post─Öpowe. Jest zwolennikiem argument├│w, dowodzenia, sport├│w i dyskusji - przez to nieraz stwarza sobie wrog├│w. Jego ch─Ö─ç zwalczania wszystkiego co przestarza┼ée i nieracjonalne - jest niezwykle silna. Zdecydowany, gorliwy - wbrew wszelkim opozycjom i przeszkodom potrafi przeprowadzi─ç swe plany i osi─ůgn─ů─ç swe cele ┼╝yciowe. Dowcipny, weso┼éy, jest bardzo rozmowny, towarzyski i bystro wszystko obserwuje, orientuj─ůc si─Ö niezwykle trafnie w sytuacjach ┼╝yciowych. Potrafi zawsze skierowa─ç konwersacj─Ö na nowe tory niezwykle interesuj─ůce i nie zabraknie mu nigdy tematu; lubi bawi─ç towarzystwo. Niespokojny - nieustannie znajduje si─Ö w ruchu. W ┼╝yciu czekaj─ů go liczne zmiany, a jego pozycja nieraz nie mo┼╝e si─Ö ustali─ç ostatecznie - mimo wszelkie wysi┼éki jakie przedsi─Öbierze w tym celu. Wierny, prawy - ma gest szeroki. Lubi pi─Ökno, porz─ůdek, harmoni─Ö i eleganckie otoczenie. Interesuje si─Ö lotnictwem, lubi polowanie oraz wszelkie sporty. Pewny siebie, agresywny - posiada odwag─Ö swych przekona┼ä i du┼╝o entuzjazmu, jaki okazuje w swych poczynaniach ┼╝yciowych, kt├│re jednak┼╝e nie zawsze udaje mu si─Ö zako┼äczy─ç pomy┼Ťlnie. Przejawia wybitn─ů zr─Öczno┼Ť─ç w kierunku mechaniki, a mo┼╝e osi─ůgn─ů─ç dobre rezultaty r├│wnie┼╝ i w przemy┼Ťle. Rolnictwo mniej mu odpowiada. Ma doskonale przystosowan─ů natur─Ö do tego, aby g├│rowa─ç nad innymi; o┼╝ywiaj─ů go niezwyk┼ée ambicje i d─ů┼╝enia, a w swej karierze pragnie prze┼Ťcign─ů─ç krewnych i znajomych. Nieraz okoliczno┼Ťci ┼╝yciowe same wynosz─ů takiego cz┼éowieka na stanowisko wybitne. Jednak┼╝e to wyniesienie po┼é─ůczone jest zawsze z pewnymi trudno┼Ťciami i w takich wypadkach mog─ů mu nawet grozi─ç katastrofy. W jego ┼╝yciu zaszczyty ┼é─ůcz─ů si─Ö z niebezpiecze┼ästwami. Co mu grozi. Jego kaprysy i zmienno┼Ť─ç wywieraj─ů wp┼éyw ujemny na koleje losu. Nie wszystkie jego pragnienia zostan─ů w ┼╝yciu zadowolone, a zadania jakie go czekaj─ů - cz─Östo s─ů dra┼╝liwe.

#162 2007-04-11 21:28:27

Robert_Benett
U┐ytkownik

Dzi─Ökuj─Ö....w moim przypadku to jakie┼Ť 45 % prawdy...w ┼╝yciu nie intersowa┼éem si─Ö lotnictwem, za sportami nie przepadam, chyba ze jakie┼Ť szlachetnie...a polowania? zabija─ç dla przyjemno┼Ťci to okropno┼Ť─ç..nie m├│wi─ůc o mechanice..nie mam zeilonego poj─Öcia o samochodach..

Kwitn─ůce irysy
U moich st├│p -
Sandały sznurowane na niebiesko.(Basho Matsuo )

#163 2007-04-12 08:08:32

pak4
U┐ytkownik

Robercie: ja poszuka┼éem tego horoskopu Aine smile I wysz┼éo mi, ┼╝e pochodzi on z 1938 roku. Lotnictwo, polowanie, a mo┼╝e i mechanike trzeba prze┼éo┼╝y─ç na wsp├│┼éczesno┼Ť─ç big_smile

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#164 2007-04-12 08:45:14

AineNiRigani
U┐ytkownik

O widzisz, to wiesz nawet wiecej ni┼╝ ja (ja moge podac link do stony big_smile)
Nie badz taki pak, podaj źródło big_smile

#165 2007-04-12 10:46:20

pak4
U┐ytkownik

Swój opis odnalazłem tu: http://www.zapiecek.cp.win.pl/horoskop/

(BTW. W┼éa┼Ťnie sobie zrobi┼éem bloga zdj─Öciowego, to si─Ö pochwal─Ö: http://zdjeciapak.blogspot.com/)

Ostatnio edytowany przez pak4 (2007-04-12 10:46:55)

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#166 2007-04-12 12:54:11

AineNiRigani
U┐ytkownik

widze, ┼╝e przyroda dominuje.
┼Üliczne masz te zdjecia. Bardzo mi sie podobaj─ů.

#167 2007-04-12 13:17:18

Loana
U┐ytkownik

Mi horoskop pasuje te┼╝ tak w 70-80% smile. "Zaraz potem zapomina jednak o swych obietnicach lub je lekcewa┼╝y" - a┼╝ tak ┼║le ze mn─ů nie jest, wi─Öc nie b├│jcie si─Ö, jak si─Ö deklaruj─Ö, to zwykle na powa┼╝nie tongue. "Ubiera si─Ö zawsze do┼Ť─ç starannie i z pewnym smakiem" - niestety chcia┼éabym, ale nie zawsze mi wychodzi... "Lubi opowiada─ç szeroko o dokonanych przez si─Ö czynach - ale o swych b┼é─Ödach, chorobach lub pomy┼ékach - wcale nie wspomina" - eee, no tak jakby nie do ko┼äca, ja m├│wi─Ö du┼╝o i wszystko tongue z tego jestem znana tongue. No i nie jestem kokietk─ů. Ale reszta nawet pasuje tongue.

Pak4 - super zdj─Öcia! Naprawd─Ö podobaj─ů mi si─Ö smile.

Jakie┼Ť pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#168 2007-04-17 12:13:50

fringilla
U┐ytkownik

Cho─ç pak4 to prawie m├│j astrologiczny bli┼║niak, przypuszczam, ┼╝e m├│j horoskop by┼éby troszke inny. To jak juz wszyscy prosz─ů, to i ja s─Ö osmiel─Ö - 10 maja.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#169 2007-04-17 12:25:41

Dorfi
U┐ytkownik

Przejrza┼éam poprzednie wpisy i widz─Ö, ┼╝e nie tylko ja ┼Ťwi─Ötuj─Ö 15 maja.
Megg, pozdrowienia dla Ciebie smile

#170 2007-04-17 12:57:02

pak4
U┐ytkownik

10 maja: Jest to cz┼éowiek o du┼╝ej sile wewn─Ötrznej, kt├│r─ů przejawia w ┼╝yciu i chocia┼╝ nie jest agresywny - wyzwany do walki potrafi by─ç gro┼║ny dla innych. Nieust─Öpliwy, niez┼éomny - niezachwianie wierzy w siebie.
Dzi─Öki swym r├│┼╝norodnym prze┼╝yciom rozwija si─Ö stopniowo. Decyduje si─Ö powoli, ale zdanie jego jest zawsze praktyczne i solidne. Umys┼é jego jest do┼Ť─ç niezale┼╝ny.
Urodziny te daj─ů najcz─Ö┼Ťciej dwa typy:
Cz┼éowiek rozwini─Öty, o wy┼╝szym poziomie kultury - ch─Ötnie pracuje dla dobra swego spo┼éecze┼ästwa zar├│wno jak i dla ca┼éej ludzko┼Ťci. Wznosi si─Ö w ┼╝yciu stopniowo do wy┼╝yn swych idea┼é├│w, przestaje
my┼Ťle─ç o samym sobie, a jego najgor─Ötszym d─ů┼╝eniem jest praca dla innych:
Nierozwini─Öty - jest bardzo pretensjonalny, autokratyczny i trudno bardzo jest otoczeniu zadowoli─ç go. Mimo wszystko - dzi─Öki swemu wielkiemu egoizmowi - osi─ůga w ko┼äcu powodzenie materialne.
Zaw├│d jego mo┼╝e da─ç najlepsze rezultaty w tym wypadku, o ile b─Ödzie mie─ç zwi─ůzek z ziemi─ů, jej
produktami, rolnictwem, ogrodnictwem, lub nieruchomo┼Ťciami. Mo┼╝e by─ç r├│wnie┼╝ dobrym budowniczym, ┼Ťpiewakiem, artyst─ů.
Wady. Zawsze chce mie─ç s┼éuszno┼Ť─ç po swej stronie. Jest uparty, a charakter jego jest nieust─Öpliwy i w┼éadczy, co pot─Öguje si─Ö z wiekiem wraz z uporem.
Pe┼éen poczucia w┼éasnej godno┼Ťci i dumy - podlega─ç mo┼╝e niebezpiecznym uniesieniom i wybuchom gniewu. Nie jest r├│wnie┼╝ wolny od uczucia zazdro┼Ťci.
Co mu grozi. W swoich przedsi─Öwzi─Öciach ┼╝yciowych napotka─ç mo┼╝e na przeszkody i przeciwno┼Ťci,
a jego d─ů┼╝enie do niezale┼╝no┼Ťci mo┼╝e w┼éa┼Ťnie doprowadzi─ç go do zale┼╝no┼Ťci od innych.
Jego plany przemy┼Ťlnie uk┼éadane w celu zaszkodzenia innym - mog─ů si─Ö obr├│ci─ç przeciwko jego w┼éasnej osobie lub interesom.
Do czego powinien d─ů┼╝y─ç. Do opanowania swej zmys┼éowo┼Ťci, kt├│ra przejawia si─Ö ze zbyt wielk─ů sil─ů.
Choroby. Mo┼╝e popa┼Ť─ç w depresj─Ö psychiczn─ů, za┼Ť jego organizm mo┼╝e wykazywa─ç predyspozycj─Ö do cierpie┼ä serca.
W ko┼äcu mo┼╝e osi─ůgn─ů─ç dobre stanowisko i nawet gdyby pochodzi┼é z ni┼╝szego stanu - zrobi─ç karier─Ö.

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#171 2007-04-17 12:59:28

fringilla
U┐ytkownik

Bardzo dziekuj─Öbig_smile

Pozdr. Agata
gg 5739618

#172 2007-04-17 13:04:30

pak4
U┐ytkownik

To jeszcze nie koniec, bo zerkn─ů┼éem do urodzin. Co prawda 10 maja urodzi┼éo si─Ö dwoje obecnych ministr├│w i jeden prezes; ale w─ůtki polityczne pomin─Ö:
1770 - Louis Nicolas Davout,
1899 - Fred Astaire,
1960 - Bono, w┼éa┼Ťc. Paul Hewson,
1972 - Radosław Majdan.

Ostatnio edytowany przez pak4 (2007-04-17 13:04:54)

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#173 2007-04-19 15:26:02

fringilla
U┐ytkownik

Bono - no to moge byc dumna z dnia urodzin big_smile

Pozdr. Agata
gg 5739618

Stopka forum