Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#51 2006-07-03 10:47:26

elbereth
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Witajcie! Choć odkryłam tę stronę już jakiś czas temu, dopiero niedawno zaczęłam odwiedzać forum. Dowiedziałam się przy tym, że kultura wymaga, aby się tu przedstawić, co też czynię.

Mam 18 lat, mieszkam w małym dolnośląskim mieście i (tu chyba nie będę oryginalna :-) ) uwielbiam Jane Austen. W nie-wirtualnym świecie nikt ze znajomych nie podziela mojej pasji, więc czuję się troszeczkę samotna... :-)

Dlatego miło mi Was poznać i mam nadzieją, że będziemy się spotykać w różnych miejscach tego forum. Pozdrawiam!


Żona: Dlaczego zostawiłeś mnie samą? Widać kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
Mąż: Ależ skąd! Gdybyście oboje tonęli w rzece, ratowałbym Ciebie!
Żona: Naprawdę?
Mąż: Oczywiście! Jesteś dwa razy lżejsza! big_smile

Offline

 

#52 2006-07-03 11:40:34

mara7
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Witam WSZYSTKICH!! big_smile big_smile

Katarzynko tongue NIE JESTES NAJMłODSZA JA WłAŚNIE SIE WYBIERAM DO LICEUM.Ale przecież to nie o wiek tu chodzi.Ważne że sie mozemy spotykac na tym forum i wspólnie czytac,omawawiac,dyskutowac na temat dzieł Jane Austen i jej samej smile .

Nie wiem czy sie przedstawiałam, a wiec: mama na imie Asia i jestem z Krakowa jak już wspominałam wyże,j wybieram sie aktualnie do liceum. Ksiażkami Jane interesuje sie nie od dziś. Moje ulubione ksiazki przez nią napisane to: "P&P","Emma","Rozważna i Romantyczna".-ogółem lubie tego typu ksiązki-sorry za powtórzenie tongue .
Oprócz tego interesuje sie filmem, lubie słuchac muzyki filmowej jestem fanką "STar Wars".
big_smile

Offline

 

#53 2006-07-03 20:06:01

caroline
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Witamy wszystkich serdecznie lol
[URL=http://img195.imageshack.us/my.php?image=flower72jo.jpg]http://img195.imageshack.us/img195/2115/flower72jo.th.jpg[/URL]

Offline

 

#54 2006-07-04 09:11:12

Dione
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Hej!!! Zalogowałam się wczoraj, a dopiero dziś znalazłam powitalnię, więc od razu spieszę się przedstawić tongue tongue tongue Jestem doktorantką na uniwersytecie w Olsztynie. Od kilku lat jestem zafascynowana powieściami Jane Austen. Moją ulubioną "Dumę...." przeczytałam kilkanaście razy. :oops:
Poza JA interesuje mnie archeologia, szczególnie terenów Egiptu, starożytnej Mezopotamii i państwa Majów. Moim kolejnym konikiem jest mikrobiologia, która jest też moim zawodem. W towarzystwie mikroświata spędzam większą część czasu. Resztę zajmuje mi lektura. Lubię powieści fantasy, kryminały (szczególnie Joe Alexa i Agathy Christy), książki historyczne, poezję i .... co tylko wpadnie mi w ręce i jest ciekawe.
Pozdrowienia dla wszystkich miłośników Jane Austen big_smile


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#55 2006-07-04 12:25:58

beju
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

malutka poprawka - Jane Austen
Witamy witamy big_smile

Offline

 

#56 2006-07-04 12:35:52

Dione
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Kajam się i poprawiam natychmiast :oops: To wszystko przez tę moją "miłość" do błędów ortograficznych.


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#57 2006-07-04 21:52:13

caroline
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Witamy!
Garfielda też lol

Offline

 

#58 2006-07-05 10:16:05

Dione
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Garfield jest zachwycony wspaniałym przyjęciem, ale ma jedno pytanko: ................. Kiedy będzie lasagne? wink


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#59 2006-07-05 13:52:28

beju
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

było, ale wszystko zostało zjedzone smile, trzeba było nie spać

Offline

 

#60 2006-07-05 14:07:56

Dione
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Na dnie lodówki Garfield znalazł tortellini, więc choć opłakuje to lasagne :cry: , zasnął znowu z sosem na wąsach lol


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#61 2006-07-12 22:27:55

Areliee
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Ups... Ale gafa...
To ja się może przedstawię big_smile I mam nadzieję, że mi przebaczycie tę wypowiedź gdzieś tam w dziale "D&U", bo ja po prostu nie wiedziałam o czymś takim jak "Powitalnia". Ale juz wiem i dlatego tu jestem smile.

Mam na imię Marta, mieszkam w niedużej miejscowości pod Gdynią o nazwie Rumia. Na tym forum należę do młodszej kadencji, bo wybieram się we wrześniu do liceum. Ale, jak ktoś tu napisał, nie wiek się liczy wink

To chyba wszystko, no, może jeszcze dodam, że P&P przeczytałam rok temu, wpadłam z miejsca xD, kilka dni później byłam już po "Rozważnej...". Kupiłam film z Przyjaciółką, zaczęłam grzebać w internecie i znalazłam tę stronkę.

To teraz to już chyba na pewno wszystko big_smile
Witam wszystkich!

Offline

 

#62 2006-07-13 08:02:10

pak4
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

No tak... znowu wchodzÄ™ na salony nie przedstawiajÄ…c siÄ™...

Na imię mam Przemek i jestem inżynierem, pracuje zaś na stanowisku naukowym; a mieszkam i pracuję na Górnym Śląsku.

Kontakt z twórczością JA miałem dość przypadkowy, choć z drugiej strony to się musiało kiedyś stać, bo staram się nie ograniczać do jednego tematu, ale szukać wciąż nowych inspiracji. W życiu może nie, ale w lekturach -- owszem smile

Głębokie ukłony dla wszystkich Bywalczyń i Bywalców!


Oddaj wierzbie
Całą nienawiść, całe pożądanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

Offline

 

#63 2006-07-13 21:30:26

caroline
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Witamy nowych! big_smile smile

Offline

 

#64 2006-07-14 12:25:33

Marija
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Jak zwykle, nietakt na początek. Rozmawiam z Wami z Legnicy, jestem "starszym pokoleniem forumowym". Nie palę, nie piję, mam dwa dzieciaczki i męża czarnookiego big_smile Jak pan Darcy nie przymierzając wink Czytam od zawsze, nałogowo, wszędzie, od początku, od końca i od środka, tudzież na wyrywki. Aha, i zupełnie mi nie przeszkadza, że mam tu takie młodziutkie koleżanki! Ja też jestem młodziutka w sercu!
A tak na marginesie, wydaje mi się, że sporo tu forumowiczów-naukowców! Czapki z głów!

Offline

 

#65 2006-07-14 17:18:48

konstancja
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Witam Wszystkich serdecznie, przez te upały zapomniałam się przedstawić , za co przepraszam. Mam 22 latka jeszcze do wtorku,nauczycielka(bez pracy w zawodzie), podobnie jak agnes szukam Darcego z tym, że już jednego spotkałam spojrzenie itd ...(żonaty niestety) , miłośniczka twórczości JA i serialu oczywiście do czego doszło dzieki istnieniu tej strony.

smile

Offline

 

#66 2006-07-14 18:03:54

Areliee
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Witamy big_smile

Konstancjo, świetny avatar, bardzo mi się podoba! smile

Offline

 

#67 2006-07-14 19:21:29

Marido
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Witam wszystkich! Znajoma z innego forum poleciła mi tę stronkę, więc oto jestem big_smile
Kilka słów o mnie na dobry początek: Mam 20 lat, mieszkam w Krakowie, gdzie studiuję stosunki międzynarodowe. Ponad wszystko kocham czytać książki! Poza tym uwielbiam sport, głównie piłkę nożną i siatkówkę!
Pozdrawiam!

Offline

 

#68 2006-07-14 19:35:43

caroline
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Witamy wszystkich! big_smile
Wow! Ilu nowych forumowiczów! smile

Offline

 

#69 2006-07-15 15:02:54

konstancja
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Dzięki Areliee to cud,że działa (raczkujący berbeć ze mnie w sprawach forum) smile

Offline

 

#70 2006-07-15 16:34:03

Anielska
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Witam smile
Milosniczka Jane jestem od niedawna ,zaczelo sie od DiU z 2005 roku i wciaz jestem w trakcie zapoznawania sie z tworczoscia ( nie mowiac o ekranizacjach smile )
Mam 20 lat, studiuje historie sztuki , nalogowo czytam ksiazki wszelkiego rodzaju.
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki z dluzszym stazem smile

Offline

 

#71 2006-07-15 18:18:54

megg
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Witaj:) a mnie się TWÓJ avatar podoba:) super:) i fajne masz studia-zawsze mnie interesowała sztuka, zwłaszcza impresjonizm:)smile pozdrawiam

Offline

 

#72 2006-07-15 20:24:55

Anielska
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Wiekszosc ludzi u mnie na roku ma podobne upodobania smile
Mnie sie tez to tyczy smile

Offline

 

#73 2006-07-17 08:59:48

lady_kasiek
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Witam was wszystkich
Ja także jak kilka osób już wcześniej obserwowalam ta stronkę aaż postanowiłam się zarejestrowac coby nie być intruzem.

Właśnie zdałam maturę big_smile
bardzo lubię czytać moja pasją jest historia i piłka nożna.

Austen to moja pasja od niedawna ale coś czuję że zakochałam się na zabój i na całe życie big_smile


GRITARÄ‚? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

Offline

 

#74 2006-07-17 16:28:47

megg
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Witaj:)
jasne, że się zakochałaś na całe życie!! spróbowałabyś nie;)
gratulujÄ™ maturki!

Offline

 

#75 2006-07-17 16:35:05

lady_kasiek
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

nie dziekuję żeby nie za...pfffu ach te przesądy przed maturą już weszły w krew a dziekuję baardzo za powitanie i gratulacje(jeszcze studia:D)
Namiętnie trwonię oszczędzoną kasę na książki teraz Austen wcześnij inne jak ja mogłam byc 5tyle czasu taka ślepa(prawie jak Lizzy tongue)
Åšwietne ksiÄ…zki big_smile


GRITARÄ‚? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB