Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2007-08-24 17:53:46

Loana
U┐ytkownik

Babskie spotkanie z JA

Hejka!
Tradycyjnie pr├│buj─Ö zrobi─ç spotkanie zwi─ůzane z JA tongue. Mo┼╝e w ko┼äcu si─Ö uda.
Mianowicie, we wtorek, tj. 28 sierpnia po pracy organizuj─Ö wieczorek (z przeci─ůgni─Öciem si─Ö na nock─Ö) babski, na kt├│rym ogl─ůda─ç b─Ödziemy filmy JA. Dodatkowo b─Ödzie s┼éodki pocz─Östunek smile. Wszystkie zainteresowane Damy zapraszam smile. Spotkanie b─Ödzie oczywi┼Ťcie u mnie, czyli we Wroc┼éawiu. Je┼Ťli kt├│ra┼Ť z Was jest zainteresowana, prosz─Ö o wiadomo┼Ť─ç na maila lub na forum, podam dok┼éadny adres gdzie, kiedy i co smile.

Jakie┼Ť pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#2 2007-08-25 22:29:41

Dione
U┐ytkownik

Re: Babskie spotkanie z JA

Oj, a ja ud....na w pracy.... W┼éa┼Ťnie sko┼äczy┼é mi si─Ö urlop (czy co┼Ť w tym stylu).

M├│j ch┼éopak si─Ö w┼éa┼Ťnie o┼╝eni┼é....

#3 2007-08-26 15:09:25

Mike Moriarty
U┐ytkownik

A faceci nie moga, taaaak? To oczywista dyskryminacja ze wzgledu na plec, zakazana przez Konstytucje! ;-P Jeszcze dzis zloze pozew w sadzie...

Anyway, obejrzalem dzis sobie "Don Juan Demarco" z Johnym Deppem i zdecydowanie polecam na tego typu akcje. Nie jestem az tak wielkim fanem romasow, ale ten film naprawde wspaniale sie oglada - bo choc to film o milosci, to ma zdrowy dystans do tematu, nie napusza sie. Jest zabawny, a jednoczensie nie jest ta typowa, zrutynizowana, zblazowana, przewidywalna amerykanska komedia romatyczna. Film ma klase i jest inteligentny - co tego typu filmom nie zawsze sie zdarza. :-)

Film byl dodawany do Wyboczej w ostatni piatek, wiec pewnie wiele z Was go ma.

#4 2007-08-26 18:07:17

Dione
U┐ytkownik

Mike Moriarty napisa│:

A faceci nie moga, taaaak? To oczywista dyskryminacja ze wzgledu na plec, zakazana przez Konstytucje! ;-P Jeszcze dzis zloze pozew w sadzie...

Proponowa┼éabym raczej urz─ůdzi─ç jakie┼Ť "m─Öskie spotkanie" big_smile

#5 2007-08-26 18:33:48

pak4
U┐ytkownik

No wiesz, Dione, wygl─ůda┼éo przez chwil─Ö na to, ┼╝e przysz┼éoroczne Misteria Paschalia w Krakowie zbior─ů 50% m─Ö┼╝czyzn z forum big_smile Czy mo┼╝ecie si─Ö na 'babskich spotkaniach' cieszy─ç tak du┼╝─ů reprezentacj─ů? wink

Oddaj wierzbie
Ca┼é─ů nienawi┼Ť─ç, ca┼ée po┼╝─ůdanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#6 2007-08-26 20:36:44

Dione
U┐ytkownik

Paku my zawsze jeste┼Ťmy w 100%. Tylko niekt├│re z nas czasem s─ů tylko duchem, bo cia┼éo by┼éo bardziej potrzebne gdzie indziej big_smile

#7 2007-08-27 13:43:39

elbereth
U┐ytkownik

oj, co┼Ť nikt si─Ö nie zg┼éasza... a szkoda... bo w planie mamy zwiedzanie Muzeum Jane Austen (tj. domu Loany tongue):

http://img167.imageshack.us/img167/9420/porcelanaws1.th.jpg

Administrator: W─ůtek rozdzielony, cz─Ö┼Ť─ç dotycz─ůca prac Aine znajduje sie tu: http://www.janeausten.pl/forum/viewtopic.php?id=728

Ostatnio edytowany przez elbereth (2007-08-27 13:43:54)

┼╗ona: Dlaczego zostawi┼ée┼Ť mnie sam─ů? Wida─ç kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
M─ů┼╝: Ale┼╝ sk─ůd! Gdyby┼Ťcie oboje ton─Öli w rzece, ratowa┼ébym Ciebie!
┼╗ona: Naprawd─Ö?
M─ů┼╝: Oczywi┼Ťcie! Jeste┼Ť dwa razy l┼╝ejsza! big_smile

Stopka forum