Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2005-09-01 17:32:49

caroline
U¿ytkownik

Do admina

Mam taką propozycję, aby dla zachowania przejrzystości na forum przenosić posty do adekwatnego "pokoju" np dotyczące przegrania P&P, których ostatnio pojawiło się sporo, do "ogłoszeń".

Można by też stworzyć osobną kategorię, coś w stylu "powitania, pożegnania, pogaduchy", miejsce na swobodne rozmowy nie związane z tematem pokoju.
Co o tym myslisz adminie i Wy drogie forumowiczki?

Offline

 

#2 2005-09-01 22:51:33

Kazik
(Admin)

Re: Do admina

Nie bardzo mam czas na przeglądanie i porządkowanie forum więc jeśli któraś z bywalczyń naszych salonów ma ochotę to mogę nadać jej uprawnienia moderatora i hulaj dusza smile)

Czekam na zgłoszenia, najlepiej mailem na kazik@janeausten.pl.

Ja niestety raz że czasem nie za bardzo dysponuję, a dwa że - przyznam bez bicia - wolne chwile poświęcam na przygotowanie przeniesienia mojej strony z aforyzmami: [url]www.kazik.iig.pl/aforyzmy[/url] do nowej domeny: [url]www.zamyslenie.pl[/url].


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#3 2005-09-02 16:35:35

dorotka
U¿ytkownik

Re: Do admina

Chętnie bym pomogła, ale takie beztalencie komputerowe jak ja chyba ci się nie przyda, wierz mi big_smile


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#4 2005-09-26 10:53:17

sister
U¿ytkownik

Re: Do admina

uhhh ja nie mam pojęcia, jak się robi takie rzeczy, muszę więc stwierdzić, że jestem marną kandydatką...

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB