Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2005-11-10 09:12:21

demi
Użytkownik

Podkręć jak Beckham

Hej.
Czy ktoś oglądał rzeczony w tytule film :?: Główną rolę gra tam Keira i ciekawa jestem czy warto go obejrzeć.Lub dlaczego nie powinnam go widziec na oczy smile Każda opinia mile widziana.

Offline

 

#2 2005-11-22 08:05:12

Luisa
Użytkownik

Re: Podkręć jak Beckham

Widzialam i z czystym sumieniem polecam. Keira jest tam ... taka jak Keira - wybacz ale ona zawsze gra dla mnie jedna i te sama role. Natomiast drugie dziewcze imieniem Parminder Nagra jest zachwycajace, swieĹĽe i bezpretensjonalne. Warty zobaczenia jest Jonathan Rhys-Meyers - po raz pierwszy w jego karierze w roli normalnego chlopaka a nie jakiegoĹ› psychola. CoĹĽ za kapitalny irlandzki akcent ma ten facet! Oglada sie to wszystko latwo i milo. Duzo jest w tym filmie muzyki a la Bollywood, ktora - zobaczysz - wpadnie Ci w ucho i tam zostanie. Pilka nozna jest sfilmowana ladnie i nie meczaco. I na koniec - koniecznie nie wylaczaj filmu przez zakonczeniem napisow koncowych, bo sa one tez warte zobaczenia.

Offline

 

#3 2005-11-22 11:18:04

caroline
Użytkownik

Re: Podkręć jak Beckham

W bollywoodzkiej D&U też były fajne "napisy", a to ta sama reżyserka. Ech, obejrzałabym ten film, ale gdzie go zdobyć?

Offline

 

#4 2005-11-22 17:50:11

Luisa
Użytkownik

Re: Podkręć jak Beckham

Nie wiem sad Tu "po drugiej stronie stawu" mozna go wypozyczyc w wypozyczalniach. I pozdrawiam Cie Caroline - bo widze, zes z Lodzi tak jak ja. Ech, teskni mi sie za Piotrkowska roll

Offline

 

#5 2005-12-04 17:29:41

caroline
Użytkownik

Re: Podkręć jak Beckham

Dzięki Luisa! Trzymaj się tam w dalekich krajach. Wypiję piwko za Ciebie w Siódemkach lol

Teraz muszę coś na temat, żeby nie łamać regulaminu, yyyy, podobno rozeszły się plotki, że Gurinder Chadha ma zrealizować sequel "Bend It Like Beckham", ale okazało się to nieprawdą big_smile
Może w zamian zrobi inny fajny film, wyraźnie się kobita rozkręca, a kino z hinduskimi korzeniami ciągle w cenie.

Offline

 

#6 2006-07-17 17:30:13

lady_kasiek
Użytkownik

Re: Podkręć jak Beckham

Fajny film polecam gorąco ja w jego posiadanie weszłaam przypadkowo(koleżanka przyniosła jako fance piłki)
Przyjemny film relaksujÄ…cy big_smile


GRITARÄ‚? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB