Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#226 2006-05-06 16:51:28

izek
U¿ytkownik

Re: Wyciskacze Å‚ez

będziecie się śmiać, ale ostatnio chyba na tv4 jest taki program seryjny o przebudowywaniu domów dla ludzi, którym jakoś się w życiu nie powiodło (dziecko jest b.chore albo np. ciężarówka wjechała im w dom itp)
no i co obejrzę ten program to jak tylko pokazują reakcje tej rodziny to się nie mogę opanować i płaczę, choć sama nie wiem czemu mnie to tak wzrusza sad
amerykanie widocznie mimo wszystko potrafią zbudować w tym programie atmosferę...


gg 5425654

Offline

 

#227 2006-05-06 19:11:31

Diana
U¿ytkownik

Re: Wyciskacze Å‚ez

Izek, mnie wzruszają nieraz "Ekstremalne metamorfozy" lub "łabędziem być". Tym babkom też nieraz źle się układało, ale z pomocą psychologa w tych programach poradziły sobie z tkwiącymi w nich samych problemami.


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#228 2006-05-07 13:21:40

izek
U¿ytkownik

Re: Wyciskacze Å‚ez

Izek, mnie wzruszają nieraz "Ekstremalne metamorfozy" lub "łabędziem być". Tym babkom też nieraz źle się układało, ale z pomocą psychologa w tych programach poradziły sobie z tkwiącymi w nich samych problemami.

no tak
ale polskiej wersji "chcę być piękna" nie oglądam - swojskie problemy są bliżej i łatwiej zauważyć, że nie tak prosto je rozwiązać...


gg 5425654

Offline

 

#229 2006-05-07 17:36:36

Diana
U¿ytkownik

Re: Wyciskacze Å‚ez

Izek, mnie wzruszają nieraz "Ekstremalne metamorfozy" lub "łabędziem być". Tym babkom też nieraz źle się układało, ale z pomocą psychologa w tych programach poradziły sobie z tkwiącymi w nich samych problemami.

no tak
ale polskiej wersji "chcę być piękna" nie oglądam - swojskie problemy są bliżej i łatwiej zauważyć, że nie tak prosto je rozwiązać...

Masz dużo racji, w tym co piszesz. A te programy często nie informują już, co dalej działo się z operowanymi ludźmi. Jak sobie radzą z nową powłoką cielesną, że tak powiem. Ja zawsze mam nadzieję, że coś im te programy dały, i to nie tylko w kwestii zewnętrznej.


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#230 2006-05-07 23:57:13

izek
U¿ytkownik

Re: Wyciskacze Å‚ez

Ja zawsze mam nadzieję, że coś im te programy dały, i to nie tylko w kwestii zewnętrznej.

no ba
bez tego ani rusz


gg 5425654

Offline

 

#231 2006-05-08 19:43:04

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Wyciskacze Å‚ez

Dokładnie! Zupełnie zapomniałam o tych rysunkach aktorów. W "Powrocie króla" to tak od połowy filmu całą twarz mam mokrą. A te rysunki są takie piękne, i ta muzyka w tle! Pełen zachwyt. smile
Już kiedyś natknęłam sę na ten wiersz Barańczaka i go zapamiętałam, a to się u mnie nieczęsto zdarza. :!:

Tak, zakończenie z rysunkami też mnie doprowadza do łez... I z Annie Lennox. Zresztą już kiedyś mówiłam, że wystarczy mi sam utwór "Into the West", żeby się rozkleić :-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#232 2006-07-17 21:08:55

lady_kasiek
U¿ytkownik

Re: Wyciskacze Å‚ez

Moim wyciskaczem łez jest Pan Wołodyjowski ksiązka ale i film ostatnio powyłam sie z całym zestawem tzn ze slochem na Nędznikach ale to już na książce smile
ale wyjÄ™ na wielu filmach big_smile


GRITARÄ‚? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

Offline

 

#233 2006-07-19 14:43:03

Gandzia
U¿ytkownik

Re: Wyciskacze Å‚ez

Ja uwielbiam "Miasto aniołów" z Meg Ryan i Nicolasem Cage'em


Richard Armitage chodzący ideał.

gg 8006519

Offline

 

#234 2006-07-19 15:18:27

lady_kasiek
U¿ytkownik

Re: Wyciskacze Å‚ez

Zgadzam sie big_smilebig_smile świetny film. smilesmile


GRITARÄ‚? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

Offline

 

#235 2006-07-20 18:42:56

beju
U¿ytkownik

Re: Wyciskacze Å‚ez

wzruszajacy, bardzo bardzo mi sie podobal

Offline

 

#236 2006-07-20 18:54:29

Gandzia
U¿ytkownik

Re: Wyciskacze Å‚ez

znam nawet paru chłopaków którzy sie wzruszyli przy mieście aniołów wink


Richard Armitage chodzący ideał.

gg 8006519

Offline

 

#237 2006-07-20 20:20:18

lady_kasiek
U¿ytkownik

Re: Wyciskacze Å‚ez

o tpo czyli jakieÅ› inrteligentne osobniki


GRITARÄ‚? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

Offline

 

#238 2006-07-22 20:51:33

lemonick
U¿ytkownik

Re: Wyciskacze Å‚ez

czy tylko ja płaczę jak wariatka na "królu lwie", "love story" i wszystkich filmach romantycznych i melodramatach, kiedy główna bohaterka musi wyjechać albo cos innego by po jakims czasie wrócić do wiernego ukochanego który cały czas na nią czeka? albo umrzeć... albo ożenić się z innym.... itd... ^^


-Co to jest prawdziwe JA? (...)
-To kim jesteÅ›, a nie to, co z Ciebie zrobiono.
Paulo Coelho

Offline

 

#239 2006-07-22 21:04:01

lady_kasiek
U¿ytkownik

Re: Wyciskacze Å‚ez

Ja wlaśnie o Love story miałam pisac że ile razy oglądam to tyle rycze a na królu lwie jak Mufasa umiera to ja wychodzę albo przewijam


GRITARÄ‚? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

Offline

 

#240 2006-07-22 21:04:27

lady_kasiek
U¿ytkownik

Re: Wyciskacze Å‚ez

Ja wlaśnie o Love story miałam pisac że ile razy oglądam to tyle rycze a na królu lwie jak Mufasa umiera to ja wychodzę albo przewijam


GRITARÄ‚? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

Offline

 

#241 2006-07-22 21:12:03

Areliee
U¿ytkownik

Re: Wyciskacze Å‚ez

A ja Króla Lwa oglądałam jak byłam malutka... W kinie z tatą byłam. Ale nawet dziś pamiętam, że taka malutka byłam a się smuciłam, że "tatuś mu umarł... :cry: "

A teraz to od daaawna już tego nie oglądałam.
A tak poza tym... Czy ktoś ma jeszcze takie odchyły jak ja i płacze w trakcie "Domu nie do poznania". Ja zawsze płaczę, jak przedstawiają historię tej rodziny. I jak ta rodzina płacze ze szczęścia, to ja też... Ale niekoniecznie ze szczęścia wink
Wiem, to dziwne. Zupełnie jak ja big_smile

Offline

 

#242 2006-07-22 21:15:43

lady_kasiek
U¿ytkownik

Re: Wyciskacze Å‚ez

Ja z moją siora wredną oglądałam Króla i wiem wyłam na potege a potem wyłam bo w domu nie było już mojego psiunki Karo sad


GRITARÄ‚? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

Offline

 

#243 2006-07-22 21:16:09

lady_kasiek
U¿ytkownik

Re: Wyciskacze Å‚ez

Ja z moją siora oglądałam Króla i wiem wyłam na potege a potem wyłam bo w domu nie było już mojego psiunki Karo sad


GRITARÄ‚? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

Offline

 

#244 2006-07-22 21:30:44

lemonick
U¿ytkownik

Re: Wyciskacze Å‚ez

zapomniałam o jeszcze jednym. nie wiem jaki to był tytuł, ale opowiadał o małym chłopcu, który był chory (też nie pamiętam na co). i postanowił stworzyc łańcuszek szczęścia. ryczałam jak bóbr, szkoda że miałam wtedy 10 lat.... dlatego tego nie pamiętam....

a, i jeszcze przy czytaniu "stowarzyszenie umarłych poetów" gdy peee... kurde, zapomniałam. nieważne, strzelił sobie w głowę bo mu ojciec zabronił grać w teatrze, a to było jego ukochane zajęcie. i jak keating odchodził.... o matko, juz teraz mi się łezka w oku kręci...

był taki program o małych dzieciach z domu dziecka, chyba "kochaj mnie" czy jakoś tak. płakałam jak bóbr jak pokazywali takie malutkie dzieci które porzuciły własne matki... o jaaa....


-Co to jest prawdziwe JA? (...)
-To kim jesteÅ›, a nie to, co z Ciebie zrobiono.
Paulo Coelho

Offline

 

#245 2006-07-22 21:38:23

Areliee
U¿ytkownik

Re: Wyciskacze Å‚ez

Przy "Stowarzyszeniu Umarłych Poetów" też płakałam. A "Kochaj mnie" nie oglądałam, bo nie mogłam. Raz czy dwa obejrzałam i płakałam jak głupia.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB