Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2008-06-09 14:19:14

elxxa
U¿ytkownik

Another Country i What a Girl Wants

Wreszcie będę mogła zobaczyć jeden z najstarszych filmów z Colinem z 1984 roku "Another Country" w Zone Europa 15 czerwca o godzinie 21.55. Nie mogę się doczekać!

W TVN w sobotę 14 czerwca o godzinie 21.10 "What a Girl Wants" . Dziś na TVN7 "Zakochany Szekspir". Telewizja nas ostatnio rozpieszcza jeśli chodzi o Colina smile)

Offline

 

#2 2008-06-09 17:58:24

karotka
U¿ytkownik

Re: Another Country i What a Girl Wants

Hm, Colin z Rupertem jako dwoje homoseksualistów? Fuj po stokroć!

Czego chcą dziewczyny widziałam-lekkuchna komedyjka, ale Colinek smaczniutki.

Zakochanego Szekspira też oglądałam, ale nigdy nie zauważyłam, ze tam gra Colin (musiałam być oszołomiona big_smile), dziś może wypatrzę.

Offline

 

#3 2008-06-09 19:19:51

elxxa
U¿ytkownik

Re: Another Country i What a Girl Wants

A ja z przyjemnością obejrzę Another Country bo jeszcze nie miałam okazji smile)

Offline

 

#4 2008-06-09 19:54:08

Akaterine
Administrator

Re: Another Country i What a Girl Wants

Ja też chętnie obejrzę, bo, jak często piszę, aktorzy nie są tylko po to, żeby się nad nimi rozpływać, jakie to z nich ciacha, ale żeby grali, i to najlepiej różne ciekawe role wink.


"The more I know of the world, the more am I convinced that I shall never see a man whom I can really love."

Offline

 

#5 2008-06-09 20:21:56

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Another Country i What a Girl Wants

Genialny film. Colin jest tam wprawdzie dretwy przerazliwie i gra malo sympatyczna postac, ale puste drzewo i Salomon nie nasika. Abso-kurna-lutnie genialny Rupert nie dal nikomu najmniejszej szansy. Film jest jeden z lepszych jakie widzialam. Tematyka trudna i zrealizowana niebanalnie. To taki film, ktory zostaje w pamieci do konca zycia.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#6 2008-06-09 20:48:28

elxxa
U¿ytkownik

Re: Another Country i What a Girl Wants

Zatem koniecznie muszę obejrzeć, mało tego, chyba zachęcona nagram sobie na stałe, choć nie planowałam. Ciekawe będzie porównanie ich wspólnej gry z "Bądźmy poważani na serio" i St. Trinians (obejrzałam właśnie wczoraj). Jestem bardzo ciekawa ich najwcześniejszych ról.

Offline

 

#7 2008-06-10 14:07:43

ptasia
U¿ytkownik

Re: Another Country i What a Girl Wants

Jak już mówimy o Rupercie i Colinie grających razem, to w Szekspirze też obaj grali wink Rupert jako Kit Marlowe, a Colin jako "my Lord Wessex".
Another country też jeszcze nie widziałam, ciekawe, czy powtórzą o jakiejś wcześniejszej porze...?


I meant something less mournful, dearest...
CoÅ› niecoÅ›

Offline

 

#8 2008-06-10 16:48:03

elxxa
U¿ytkownik

Re: Another Country i What a Girl Wants

Obawiam się że byłam tak zajęta wypatrywaniem Colina w "Szekspirze" iż kompletnie przeoczyłam Ruperta. Niestety na chwilę obecną znalazłam tylko tą jedną porę emisji "Another Country".

Offline

 

#9 2008-06-10 17:11:44

Akaterine
Administrator

Re: Another Country i What a Girl Wants

Na Zone Europa najczęściej jest tak, że jak jest raz emisja czegoś, po jakimś czasie leci to dzień w dzień, więc pewnie za kilka tygodni będzie tak samo z "Another Country".


"The more I know of the world, the more am I convinced that I shall never see a man whom I can really love."

Offline

 

#10 2008-06-10 20:20:18

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Another Country i What a Girl Wants

A ja niemal przeoczylam Colina. Film kupilam jedynie w ramach fetyszyzmu Rupertowego i tak go wypatrywalam, ze Colin z gejowskim kolczykiem niemal mi przelecial niezauwazony ... Niemal big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#11 2008-06-10 21:36:19

elxxa
U¿ytkownik

Re: Another Country i What a Girl Wants

Ja zrobiłam dokładnie odwrotnie, kupiłam jedynie dla Colina i nawet nie obejrzałam tylko przejrzałam na podglądzie w poszukiwaniu scen z Nim. Jakiś czas później dopiero obejrzałam w całości. Zresztą mam tak z każdym nowym filmem z Colinem, który oglądam po raz pierwszy, szukam tylko wybranych scen. "Then She Found Me" obejrzałam kilkakrotnie w wybranych scenach, niedawno zdecydowałam się aby obejrzeć całość dopiero. Czy w ramach fetyszyzmu Rupertowego widziałaś wywiad z Nim i Colinem w The SunTV na temat " St. Trinians"? Jak znajdujesz obecnego Ruperta?

Offline

 

#12 2008-06-11 18:38:07

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Another Country i What a Girl Wants

nie widzialam, ale Ruperta zawsze znajduje niebywale pociagajacego, nawet w kobiecych ciuszkach big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#13 2008-06-11 19:01:04

elxxa
U¿ytkownik

Re: Another Country i What a Girl Wants

Możesz obejrzeć tutaj:

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/vi … itrate=300

Trochę zmienił się od czasów "Another Country".

Offline

 

#14 2008-06-12 10:38:36

ptasia
U¿ytkownik

Re: Another Country i What a Girl Wants

Wow, Rupert prawie łysy, zarośnięty i w dresie - LOL smile Zawsze b. lubię go słuchać - i tego, co ma do powiedzenia, i jak to mówi.
Muszę, muszę obejrzeć St. Trinians - te wszystkie aluzje, gry słów ("don't you think I make a perfect Q/queen?") i RE jako przełożona a la Camilla Parker Bowles!


I meant something less mournful, dearest...
CoÅ› niecoÅ›

Offline

 

#15 2008-06-12 21:35:53

karotka
U¿ytkownik

Re: Another Country i What a Girl Wants

On nie jest łysy, ma tam mieszek tylko ogolony wink A colin jak zwykle nic dodać ni ująć tylko schrupać smile A w ogóle cóż to za dziwny film? faceci przebrani za kobiety?

Offline

 

#16 2008-06-13 11:00:02

ptasia
U¿ytkownik

Re: Another Country i What a Girl Wants

karotka napisa³:

A w ogóle cóż to za dziwny film? faceci przebrani za kobiety?

Nie faceci, tylko jeden facet wink
To remake, było parę St. Trinian's w latach 50-ych/60-ych, np. ten:
http://www.filmweb.pl/f147677/Belles+of … C+The,1954
i tu tą samą postać (Miss Fritton) też grał mężczyzna - Alaister Sim

Ostatnio edytowany przez ptasia (2008-06-13 11:00:23)


I meant something less mournful, dearest...
CoÅ› niecoÅ›

Offline

 

#17 2008-06-13 14:15:16

elxxa
U¿ytkownik

Re: Another Country i What a Girl Wants

Film jest fantastyczny, gorąco polecam! Znalazłam w nim w 2 odniesienia do Dumy i Uprzedzenia - pies Miss Fritton wabi się Darcy! oraz jakby powtórka słynnej sceny z mokrą koszuląsmile) Do obejrzenia tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=IoQO66hI4pA

Colinek jak zawsze boski smile

Offline

 

#18 2008-06-13 18:37:51

ptasia
U¿ytkownik

Re: Another Country i What a Girl Wants

A' propos powtórek z mokrą koszulą - miałam wrażenie, że scena z jeziorem w "To właśnie miłość" też do tego piła. Colin też skakał do (zimnego) jeziora w "My life so far" (Pierwsze zauroczenie po pl - chyba). Pokazana w w wywiadzie z The Sun scena z St. Trinian's z obrazem Vermeera nawiązuje za to, imho, do Dziewczyny z perłą.

Ostatnio edytowany przez ptasia (2008-06-13 18:38:46)


I meant something less mournful, dearest...
CoÅ› niecoÅ›

Offline

 

#19 2008-06-13 19:46:39

Akaterine
Administrator

Re: Another Country i What a Girl Wants

Colin skakał do wody (ale niekoniecznie do jeziora) w kilku filmach, pięciu czy sześciu big_smile.


"The more I know of the world, the more am I convinced that I shall never see a man whom I can really love."

Offline

 

#20 2008-06-13 21:51:27

ptasia
U¿ytkownik

Re: Another Country i What a Girl Wants

Akaterine napisa³:

Colin skakał do wody (ale niekoniecznie do jeziora) w kilku filmach, pięciu czy sześciu big_smile.

najwyraźniej lubi chłopak wink


I meant something less mournful, dearest...
CoÅ› niecoÅ›

Offline

 

#21 2008-06-13 22:05:09

karotka
U¿ytkownik

Re: Another Country i What a Girl Wants

W ogóle to ja nie lubię jak się faceci przebierają za babki wink

wet white shirt-no cudowny cudowny-staje mi przed oczyma darcy jako żywo!

gdyby nie aktorstwo na pewno odnalazłby się w dyscyplinie skoki do wody - zdolna bestia big_smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB