Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#126 2008-07-15 12:20:45

elbereth
U¿ytkownik

Re: Zlot - po raz któryś

A oto jeszcze jedno "zdjęcie ze zlotu" big_smile

http://img393.imageshack.us/img393/301/medarcyws7.th.jpg



[Podziękowania dla Aine za fotografię nr 10 :-)]

Ostatnio edytowany przez elbereth (2008-07-15 12:22:43)


Żona: Dlaczego zostawiłeś mnie samą? Widać kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
Mąż: Ależ skąd! Gdybyście oboje tonęli w rzece, ratowałbym Ciebie!
Żona: Naprawdę?
Mąż: Oczywiście! Jesteś dwa razy lżejsza! big_smile

Offline

 

#127 2008-07-15 14:49:36

Tamara
U¿ytkownik

Re: Zlot - po raz któryś

Ciekawe... big_smile

Offline

 

#128 2008-07-15 16:17:40

Mike Moriarty
U¿ytkownik

Re: Zlot - po raz któryś

Fajne zdjecia. Hej, a kim jest ta mloda piekna dama w kapeluszu i z gitara? :-)

PS. Wszystkie panie wyszly bardzo ladnie, ale Dorfi i Loana zasluguja na szczegole slowa uznania. ;-)

Offline

 

#129 2008-07-16 09:08:51

Loana
U¿ytkownik

Re: Zlot - po raz któryś

Hmmm, nie wiem co znaczy to mrugniecie oka przy nas - zartujesz, tak? tongue
Ale dziekuje smile

Przy okazji jestem ciekawa, jak wyjdzie sukienka wyjsciowa, bo ta wyszla dosc, hmmm, pospolicie, codziennie smile. Moglabym ja w sumie nosic na co dzien i pewnie bede, tylko musze skrocic tongue. Bo na zdjeciach tego AZ TAK nie widac, ale po wyprasowaniu okazalo sie, ze jest za dluga tongue. Bylo zabawnie jak probowalam sie o nia nie potknac tongue.

Ja tez pilam za zdrowie Vasco, tylko nie wiedzialam, ze urodzinowe - no i pilam malo procentowa rzecz tongue. Dziekujemy Vasco za prezent! smile


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#130 2008-08-14 21:53:06

Dione
U¿ytkownik

Re: Zlot - po raz któryś

Misie kochane! Właśnie wysłałam maile do uczestników spływu kajakowego. Jak ktoś nie dostał, to znaczy że mam nieaktualny adres, więc proszę o aktualne. Jestem ostatnio zawalona robotą, ale do tego tematu będę zaglądać i na skrzynkę też.


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#131 2008-08-18 21:21:34

czytelniczka
U¿ytkownik

Re: Zlot - po raz któryś

Nancy18 napisa³:

Olsztyn daleko. Ale Mazury piękne smile

A ja pozdrawiam wszystkich " zlotowiczów " . Bawcie się kochani wspaniale, mam nadzieję przy pięknej letniej pogodzie .
Mazury są naprawdę piekne.Jak się troche postarać to i pałac z epoki odpowiedniej można znależć. Spotkałam takie ( może nieco później zbudowane ,przewaznie w okropnym stanie) podczas moich wędrówek w poszukiwaniu zamków krzyzackich. Zamki zbudowane przez krzyzaków, joannitów tudzież templariuszy to moja pasja.No tak , ale to nie forum o średniowieczu.Jeszcze raz was pozdrawiam i po cichutku zazdroszczę

Offline

 

#132 2008-08-19 21:17:58

Dione
U¿ytkownik

Re: Zlot - po raz któryś

Hej, "forumowi spływowicze", to kiedy kto przyjeżdża?

A ja mam nadzieję, że pogoda będzie lepsza niż w ostatni weekend. Bo jak będzie wichura, albo burza z ulewą to nici ze spływu (zbyt niebezpieczie) i ognisko też do d.....

A w razie czego będzie zwiedzanie Olsztyna wink

Ostatnio edytowany przez Dione (2008-08-19 21:27:25)


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#133 2008-08-20 01:41:39

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zlot - po raz któryś

dione - nie moge sie do Ciebie dodzwonic, a chcialam omowic kilka szczegolow.
Nie wiem jak ze splywem - czy sobie poradze. mam kontuzje nadgarstka (w zasadzie stara sprawa, wisi nade mna operacja, ale mam nadzieje, ze znowu odwleke ja na jakis czas...)


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#134 2008-08-21 09:02:12

Loana
U¿ytkownik

Re: Zlot - po raz któryś

Aine, pogoda sie szykuje nieciekawa, przyjezdzaj, jakby co to bedziemy grzecznie na brzegu siedzialy i dopingowaly splywajacych tongue.
Juz spiesze z doniesieniami. Wyruszam dzisiaj w nocy, NIE WIEM, ile zajmie mi dojazd, ale planowo na popoludnie powinnam dojechac na miejsce. Jedziemy autem, wiec prosto do celu. Jakby co jestesmy wszyscy dostepni pod telefonami, ktore bedziemy odbierac - prosze dzwonic smile.


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#135 2008-08-21 11:19:52

Dione
U¿ytkownik

Re: Zlot - po raz któryś

Loana, a czy wciąż masz ten sam numer, co rok temu? Bo chyba będziecie pierwsi, więc podłabym ci numer naszej rezerwacji i inne szczegóły. Ja chyba zaczekam na Aine i razem z nią przyjadę autobusem około 21szej. Z ol. wyjeżdża o 19.10. Wcześniejszym byłabym po 16stej, ale chyba się w pracy nie wyrobię, a dziewczyny też miałyby dużo czasu w Olsztynie, więc im chociaż coś pokaże i zabiorę do siebie na obiad.
A ja przyjeżdża El z Mike'm? Bo jeśli też będą jechać do Olsztyna i z Olsztyna autobusem, to może byśmy się razem umówili. Tylko nie mam nowego telefonu El. Ja wciąż mam ten numer, który rok temu, więc jakby co dzwońcie.

Aine, nie wiem czemu się nie mogłaś dodzwonić??? Telefon miałam cały czas włączony i wszystko działało. Może coś na linii, czy jak? Ze spływem się nie martw, poradzisz sobie. Ponieważ w ostatniej chwili (znaczy dziś) moja koleżanka musiała zrezygnować (niespodziewanie wypadł jej dyżur i nie może ruszyć się z Olsztyna), więc jest nas nieparzyście. Już zadzwoniłam do firmy od kajaków i zmieniłam zamówienie z 5 kajaków na 3 kajaki i jedno 3osobowe kanoe. W kanoe jedna z osób nie musi wogóle wiosłować. Nie będziesz musiała nadwyrężać nadgarstka, a w razie czego to i Loana nie będzie się przemęczać. Przecież zawsze można się przesiąść.
Jeśli chodzi o pogodę, to przy wszelkim załamaniu dzwon imy i odbierają nas tam gdzie jesteśmy.
No to do zobaczenia.


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#136 2008-08-21 11:23:10

Loana
U¿ytkownik

Re: Zlot - po raz któryś

Skontaktuje sie z Mikeuszem i Elbereth, bo oni beda jechali autem z Å‚odzi na miejsce, wiec moze beda mogli Was zabrac samochodem wczesniej. Ja bym Was z przyjemnoscia wszystkie zabrala, ale mam tylko jedno wolne miejsce w samochodzie - za malo -_-'. Zaraz napisze do Ciebie maila z telefonami smile.


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#137 2008-08-21 17:28:42

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zlot - po raz któryś

wezme sobie opaske i sobie poradze - radze z tym sobie od jakiegos czasu. A na pewno nie pozwole, aby ktos mnie wozil big_smile
Ja dodam tylko, ze ja wolalabym jednak wieczorem. chcialysmy z barbarella Olsztyn poogladac, kawe dobra wypic itd.
Dione, a czy potem na posmierdzialek trzeba wziac spiworek? Bo zrozumialam, ze nie, ale wolalam sie upewnic.
Co do kanoe - to dosiadasz sie do mnie i basi?
Z gory uprzedzam, ze basia jes Slazaczka i czasem sadzi gwara big_smile

Ostatnio edytowany przez AineNiRigani (2008-08-21 17:30:28)


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#138 2008-08-21 18:05:38

Dione
U¿ytkownik

Re: Zlot - po raz któryś

Jak pozwolicie to siÄ™ dosiÄ…dÄ™ wink
Śpiworków nie trzeba. Mam dwa i kołderkę.
Czyli tak: przyjeżdżacie jutro koło 15stej. Odbiorę was z dworca i zabiorę do siebie na obiad. Potem pojedziemy na miejsce noclegu. Wracamy w niedzielę do Olsztyna. Coś zjemy i wybierzemy się na starówkę połazić i wypić wieczorne piwko. W poniedziałek rano będziecie rządzić same, bo ja pobiegnę do pracy. Spotkamy się koło 15stej na mieście i połazimy sobie dalej.


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#139 2008-08-21 19:14:48

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zlot - po raz któryś

sloneczko - w posmierdzialek o 8:30 mamy pociag. Sprawdzalysmy cos pozniej, ale sie nie da. a obie musimy byc 26 w domu (ja na obrone, ona na egzamin). To jedyny sensowny. W Katowicach bedziemy ok. 17-18, a jeszcze musimy do domu dojechac. Stad wlasnie ta koncepcja o jutrzejszym zwiedzaniu.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#140 2008-08-21 23:03:26

Dione
U¿ytkownik

Re: Zlot - po raz któryś

Jutro to dużo nie zobaczycie. Myślę, ze więcej zobaczycie w niedzielę po powrocie ze spływu. Aż tak dużo powrotnych do Olsztyna nie ma, więc koło południa pewnie będziemy w Olsztynie. To dajcie jutro znać, jak będziecie blisko. Wyjdę na dworzec.

Ostatnio edytowany przez Dione (2008-08-21 23:05:58)


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#141 2008-08-21 23:18:06

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zlot - po raz któryś

A jusci, co by nie!!


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#142 2008-08-25 18:17:06

Dione
U¿ytkownik

Re: Zlot - po raz któryś

No to i po zlocie....
Z pamiątek po nim pozostał mi ainowy kapelusz i wciąż nie rozpakowana torba wink


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#143 2008-08-25 19:20:26

Akaterine
Administrator

Re: Zlot - po raz któryś

A zdjęcia? big_smile


"The more I know of the world, the more am I convinced that I shall never see a man whom I can really love."

Offline

 

#145 2008-08-25 21:35:10

Dione
U¿ytkownik

Re: Zlot - po raz któryś

Spokojnie, będą... ocenzurowane big_smile


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#146 2008-08-26 15:27:30

Vasco
Administrator

Re: Zlot - po raz któryś

Kartka właśnie dotarła. Bardzo wszystkim dziękuję!

Offline

 

#147 2008-08-27 14:09:36

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zlot - po raz któryś

A to szybciutko!!!
W zasadzie bylo to klasyczne niebieskie spotkanie - jedynie z rozowymi elementami. Zdjecia wkrotce big_smile
Powiem tylko tyle - bylo cudnie, plecy mam spalone, jakis udar cy cus, mase zdjec i kupe cudnych wspomnien.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB