Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#151 2009-12-21 09:38:45

villemo
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

hmm a kto jeszcze??


"Wszystko można znieść i wycierpieć, oprócz małżeństwa bez miłości." - Jane Austen

Offline

 

#152 2009-12-22 01:14:09

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

nie tyle kto, co raczej co - mam wiele pasji, ktore pozwalaja mi wejsc w inny swiat smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#153 2009-12-29 08:19:26

villemo
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

no tak... to pozazdrościc tylko. wink
chociaż do końca to niewiem, bo przecież niewiem jakie to pasje smile


"Wszystko można znieść i wycierpieć, oprócz małżeństwa bez miłości." - Jane Austen

Offline

 

#154 2010-01-04 18:43:47

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

Historia (w szczegolnosci medieweistyka, okres Tudorow), decoupage, haft i pochodne, film, szeroko pojeta celtologia i jeszcze kilka innych smile

Ostatnio edytowany przez AineNiRigani (2010-01-04 18:45:07)


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#155 2010-01-15 08:31:53

villemo
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

To to sporo... kiedy znajdujesz na to wszystko czas??


"Wszystko można znieść i wycierpieć, oprócz małżeństwa bez miłości." - Jane Austen

Offline

 

#156 2010-02-12 01:09:10

agnieszka
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

AineNiRigani napisa³:

Wydaje mi siÄ™, że film zadziaÅ‚a jak P&P 05. Wiele osób zwróci uwagÄ™ na osobÄ™ Jane Austen i para James-Anna zachÄ™ci do wgÅ‚Ä™bienia siÄ™ w jej biografiÄ™. A jeÅ›li już siegna – zweryfikujÄ… informacje z Becoming. Podejrzewam, że ci, którzy bÄ™dÄ… go szukać we jej życiu – zawiodÄ… siÄ™, ale nie zniechÄ™ci ich to do twórczoÅ›ci Jane big_smile.
Zawsze od czegoś trzeba zacząć. Niektórzy zaczynali od P&P 95, inni od Bridget Jones, inni od P&P 05. A po obecnym filmie trafi do nas nowa grupa miłośniczek.
Jestem niemal pewna, że będzie niemal tak samo jak z serią filmów o Sisi - pieknych, malowniczych i równie przekłamanych.

i tego przykladem jestem ja! Po uprzednim przeczytaniu informacji o Jane na wikipedii (!!), doszlam do wniosku, ze cos tutaj nie gra. Mialam nawet watpliwosci co do rzetelnosci wikipedii big_smile Ale rozwialyscie moje watpliwosci wink
Ktos wczesniej wspominal, iz uroda Anne jest 'nieangielska'. Wedlug mnie jest wlasnie bardzo angielska. I porownanie do Dumy i uprzedzenia jak najbardziej trafne!


Na razie zauroczona sama autorka, filmami, regencja, i mam nadzieje, ze jak najszybciej, ksiazkami.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB