Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2004-10-28 10:30:57

dorotka
U¿ytkownik

Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

Szukam ścieżek dźwiękowych do ekranizacji książek JA , szczególnie do P&P" i "Emmy" jak ktoś ma to bardzo proszę o skrobnięcie na forum albo na - dorootka16@o2.pl!


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#2 2004-11-16 18:07:09

sania
U¿ytkownik

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

jak wyżej...
z tym, że skrobać na sandrulinska@wp.pl
smile


smile

Offline

 

#3 2004-11-16 22:39:40

KatA
U¿ytkownik

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

Mam całą P&P95 jako mp3, ale wszystko waży ok 39MB. Moge przesyłać pojedyńczo. Czy wasze skrzynki to wytrzymają? A może jakiś konkretny utwór?

Offline

 

#4 2004-11-17 09:39:45

dorotka
U¿ytkownik

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

Jesteś wielka KatA!!! Moja skrzynka wiele zniesie na pewno, możesz przesyłać pojedynczo, tu masz mój adres : dorootka16@o2.pl


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#5 2004-11-17 10:23:17

Loana
U¿ytkownik

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

Ja również posiadam cały sountrack z P&P z 1995 (wysyłałam ostatnio Monice, zajęło mi to niestety kilka dni, bo moja skrzynka nie lubi załączników wysyłać, a musiałam całość podzielić na 36 małych plików w rarze, więc stąd tak długo to trwało, ale poszło smile) oraz soundtrack z S&S i jakiś pojedynczy utworek z Emmy (The Main Title). Wszystko to oczywiście mp3.
A ja za to poszukuję (to tak off topic tongue) muzyki z "Sound of the Music" (musical "Dźwięki Muzyki") i w ogóle tego filmu. Jakby ktoś miał to proszę o cynka smile.
Pozdrawiam!


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#6 2004-11-17 16:24:47

sania
U¿ytkownik

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!


kaTa, jakbys się przypadkiem rozpędzała z tym P&P do dorotki, to chetnie się podłączę w tej kwesti... smile może byc pojedynczo, skrzynke zmobilizuje jakoś wink

sandrulinska@wp.pl <- o tutaj big_smile

z góry dzieki piekne

(mozesz bez utworow nr 1, 4, 15, 17 smile )


smile

Offline

 

#7 2004-12-31 11:28:42

sister
U¿ytkownik

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

Witam smile
czy ja też mogłabym prosić naprzykład KATĘ o przesłanie mi mp3 z muzyką z 'Dumy i Uprzedzenia" na adres jbujnowska@wp.pl lub na skrzynkę ptys_z_kremem@gazeta.pl , gdzie wielkość 1 wiadomości jest do 20 MB?
Będę naprawdę wdzięczna smile
pozdrawiam
sister

Offline

 

#8 2004-12-31 11:37:43

sister
U¿ytkownik

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

:idea:
oczywiście prosiłabym też o inną muzykę, naprzykład z 'Rozważnej i romantycznej' albo z 'Emmy' jeśli ktoś z Was posiada.
adresy mailowe jak wyżej smile
Czekam z niecierpliwością na wiadomość
sister

Offline

 

#9 2004-12-31 12:38:05

dorotka
U¿ytkownik

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

Hej! Właśnie ci wysyłam dwie pierwsze mp3 z Emmy na skrzynkę w wp. Poczekaj troszkę, bo mój transfer nie należy do najlepszych i zanim wyśle to nieco minie big_smile


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#10 2004-12-31 12:53:23

Marianna
U¿ytkownik

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

Ja mam muzykę z "Rozważnej i romantycznej", ale na płycie, więc jeśliby ktoś chciał, to w grę wchodzi tylko wysłanie pocztą tradycyjną smile

Offline

 

#11 2004-12-31 13:12:47

sister
U¿ytkownik

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

Bardzo dziękuję Dorotko! Pierwszy mail już doszedł smile
czekam na jeszcze, ale jeśli nie masz na to czasu teraz, to nie ma sprawy, w końcu dziś sylwester, na pewno śpieszysz się do fryzjera smile

Do Marianny: a mogłabyś zrobić kopię tej płyty i wysłać mi pocztą? Oczywiście pokryłabym koszty. No chyba, że ktoś inny ma to w formie mp3.

nie ukrywam też, że bardzo zależy mi na muzyce z P&P smile

Offline

 

#12 2004-12-31 13:18:39

Marianna
U¿ytkownik

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

Nie ma sprawy. Jeśli nie znajdziesz na mp3, to napisz na marymadeline@vp.pl , to się dogadamy.

Offline

 

#13 2004-12-31 13:31:16

sister
U¿ytkownik

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

To głupio zabrzmi, co teraz napiszę smile czy to Ty Marianno jesteś tą Marianną, która ma fajnego 'bloga Marianny'? Zaglądam tam czasem, bardzo fajny smile w zasadzie to właśnie dzięki niemu trafiłam na tę stronę smile

Jeśli nie uda mi się znaleźć tej muzyki na mp3 to odezwę się do Ciebie.
dzięki
big_smile

Offline

 

#14 2004-12-31 16:47:53

moniczek
U¿ytkownik

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

Właśnie próbuję wysłać Ci P&P ścieżkę na adres: jbujnowska@wp.pl , ale coś bardzo wolno idzie (wysyłam spakowane w całości - nie wiem czy tak się da, bo nie znam się na tym :oops: ). Jak nie pójdzie to mogę Ci przesłać w 36 emailach (w taki sposób dostałam to od Loany). Daj znać czy chcesz.

Offline

 

#15 2004-12-31 18:18:11

Marianna
U¿ytkownik

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

Do sister: Tak, to ja jestem tą Marianną, która prowadzi bloga o JA. Fajnie, że stostał tu zamieszczony w linkach. Ostatnio nie mam tam za wiele ciekawych rzeczy, ale wszystkich serdecznie zapraszam wink

Offline

 

#16 2004-12-31 18:25:37

Marianna
U¿ytkownik

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

Do moniczka, albo kogokolwiek kto ma muzykę z P&P na mp3 i troszkę czasu: Jeśli znajdziesz kiedyś trochę czasu (może być za tydzień,za miesiąc, wszystko jedno, poczekam), to mogę Cię prosić :oops: :oops: :oops: :oops: abyś mi też przesłała na marymadeline@vp.pl??? smile Byłabym baaaaardzo wdzięczna.

Offline

 

#17 2004-12-31 18:36:56

moniczek
U¿ytkownik

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

Nie ma sprawy. Prześlę Ci, ale chyba w częściach (36 emaili), bo inaczej nie umiem :oops: Próbuję wysłać już jednej dziewczynie, ale coś nie idzie - wysyła już ze dwie godziny...

Offline

 

#18 2004-12-31 18:45:13

moniczek
U¿ytkownik

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

ups! Pomyliłam się - w 36 częściach, ale w 18 emailach (a może uda się jeszcza mniejsza ilość - będę próbować). Pozdrawiam - i życzę wszystkim fankom Szczęśliwego Nowego Roku i udanej zabawy sylwestrowej!! smile lol big_smile

Offline

 

#19 2005-01-01 10:08:03

sister
U¿ytkownik

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

Dziękuję serdecznie 'moniczkowi' za muzykę z P&P smile doszła w całości i działa świetnie!!! big_smile
dziś dostanę też wszystkie 6 odcinków P&P i zapowiada sie miły noworoczny wieczór z filmem i muzyką smile

Jeśli ktoś posiada Emmę lub S&S w mp3 to proszę dać znać na adresy j.w.

Pozdrawiam Noworocznie!!!!!!

Offline

 

#20 2005-01-01 14:54:10

moniczek
U¿ytkownik

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

Mogę spróbować Ci przesłać S&S w taki sposób jak P&P. Mam nadzieję, że mi się uda, bo sama będę to pakować wink .

Offline

 

#21 2005-01-01 16:02:15

dorotka
U¿ytkownik

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

To ja też bardzo bym prosiła o S&S!!! O matko, dopiero co wstałam i doprowadziłam się do stanu używalności. Sylwester jest fajny, ale wykańcza big_smile


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#22 2005-01-01 19:57:22

Anonymous
Go¶æ

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

Moniczko smile
spróbuj przysłać mi muzyczkę z S&S jeśli to dla Ciebie nie kłopot smile
złota z Ciebie dziewczyna, naprawdę.

Ja mogę to wysłać jeszcze komuś, jeśli ktoś jeszcze potrzebuje, bo mam dość szybkie stałe łącze.

Pzdr :!:

 

#23 2005-01-01 20:00:47

sister
U¿ytkownik

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

Moniczko smile
spróbuj przysłać mi muzyczkę z S&S jeśli to dla Ciebie nie kłopot smile
złota z Ciebie dziewczyna, naprawdę.

Ja mogę to wysłać jeszcze komuś, jeśli ktoś jeszcze potrzebuje, bo mam dość szybkie stałe łącze.

Pzdr :!:

PS: zapomniałam sie zalogować przed napisniem poprzedniego postu, to był mój post do Moniczki smile

Offline

 

#24 2005-01-02 16:10:46

moniczek
U¿ytkownik

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

już próbowałam. Ale chyba coś mi nie wyszło sad Może prześlę Ci po jednym utworze w załącznikach - to będą 24 emaile. Może być?? Mam nadzieję, że tak się uda... smile

Offline

 

#25 2005-01-02 16:14:14

moniczek
U¿ytkownik

Re: Poszukiwane ścieżki dźwiękowe!!!

Marianna - właśnie podjęłam kolejną próbę wysłania Tobie ścieżki z P&P. I chyba się udało, wydaje mi się, że pierwszy email doszedł - prznyjmniej na razie nie było "zwrotu do nadawcy""... Poczekamy, zobaczymy... wink

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB